Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

 

 

 Вже з 2003 року у Великодобронській загальноосвітній школі проводиться конкурс угорського красномовства ім. Ференца Казінці. Мета конкурсу зберегти, розвивати, прищеплювати любов до рідної мови, заохочувати педагогів і молодь  вивчати і збагачувати угорську мову.  В обласному етапі взяли участь 19 найкращих учнів у двох вікових категоріях: 7 – 9, 10 -11 класи.

Урочисте відкриття свята розпочала Катона-Миронова Берта, яка привітала усіх присутніх і звернула увагу на важливість проведення таких заходів, також подякувала учням, педагогам за сумлінну працю, наголосивши на тому, що кожна дитина, яка багато читає, гарно розмовляє і декламує вірші на угорській мові заслуговує відзнаку.

Від імені Товариства угорськомовних педагогів Закарпаття (ТУПЗ) виступила Санто Едіта – голова Товариства закарпатських шанувальників рідної мови, яка привітала усіх присутніх і побажала успіхів конкурсантам.

   До складу журі увійшли Дєрке Магдалина Ж. – доцент кафедри угорської філології УжНУ, Санто Едіта – голова Товариства закарпатських шанувальників рідної мови, Шін Едіна – коректор газети «Kárpátalja.ma», а також Газда Єлізавета – радник єпископа Реформатської церкви Закарпаття з питань освіти.

Після проведення конкурсу журі підвело підсумки та оголосило результати. У віковій категорії 7-9 класи найкращих результатів досягли учні: 

І місце -  Катона Естер, учениця Великодобронської загальноосвітньої школи.

ІІ місце – Русінко Домініка, Шера Даніел, учні Батівської загальнооосвітньої школи.

ІІІ місце – Кертес Богларка, учениця Великодобронського реформаторського ліцею.

У віковій категорії 10-11 класи найкращих результатів досягли учні: 

І місце – Копас Ребека-Магдолна, учениця Берегівської угорської гімназії.

ІІ місце  отримали двоє учнів – Катона Вероніка, учениця Великодобронської загальноосвітньої школи і Комоні Арнольд, учень Реформатського ліцею с. Великі Береги.

ІІІ місце – Чакань Вікторія, учениця Малогеєвецького навчально-виховного комплексу.

IV місце - Надь Дежо, учень Берегівської угорської гімназії.

Vмісце - Ціпола Клаудія, учениця Гатівської загальноосвітньої школи імені Вільмоша Ковач. 

Після оголошення підсумків голова журі Дєрке Магдалина проаналізувала якість декламування віршів і письмових робіт.

Переможці отримали нагороди. Інші учасники були нагороджені маленькими подарунками, які нагадуватимуть їм участь у конкурсі. Спонсорами заходу і подарунків є Первинна організація КМКС с. Велика Добронь, Товариство угорськомовних  педагогів Закарпаття ТУПЗ.

Учні 10-11 класів, які зайняли 1-5 місця у квітні представлятимуть Закарпаття у черговому міжнародному  турі конкурсу, що відбудеться у м. Дьєр (Угорщина).

 

 

 

 

Фоторепортаж:

  

 

Kazinczy szépkiejtési verseny 2016 (döntő)

 Свято угорського красномовства у Великодобронській загальноосвітній школі