28 листопада 2023 р. у Великодобронському ліцеї провели «Урок доброти». Так учнівство 1-А класу обговорили з класним керівником та бібліотекаркою закладу основні правила поводження з тваринами, догляд за ними, пригадали нашу відповідальність за всіх тварин, яких приручили та ще й намалювали своїх домашніх улюбленців.

 

       

Голодомор – це трагічна історія. Проте історія України не стала трагедією. Мільйони людей було вбито, але народ вижив. Пам'ять про голод була заборонена, натомість сьогодні українцям доступні архівні документи, щоденники, мемуари, свідчення очевидців, дослідження українських та зарубіжних науковців.

Вшановуючи пам'ять замучених голодом українців, бібліотека Великодобронського ліцею   презентує виставку-реквієм "Невиплакані сльози України", яка висвітлює історію Голоду 1932-1933 років та події, що цьому передували.

 

Рукоділля -- оригінальна робота виконана своїми руками.

Це метод самовираження і чудова терапія від депресії. Рукоділля відволікає від насущних проблем і допомагає знайти шляхи їх вирішення, формується творчий підхід, розвивається мислення, дрібна моторика.

За традицією в цей день всі музеї світу намагаються оформити виставкові стенди та композиції, які відображають суть рукоділля.

В нашій бібліотеці  вироби рукоділля є основою інсталяцій для книжкових та творчих виставок.

Вітаю усіх майстрів та майстринь з цим святом . Бажаю великого натхнення, багато вільного часу, творчих успіхів, рівних та легких робіт.

Запрошую до бібліотеки за натхненням та новими ідеями.

Нехай усе задумане вдасться.

Миру   і   Перемоги!

 

 

 Висловлюємо щиру подяку вчителям, учням, їх батькам за активну участь під час проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» .

 

Слова Мар’яни Савки у книзі «Родинна абетка» Вона розповідає про Україну, що виростає з дитинства. Бо, «Країн багато на великій карті, Та серед них — вона, твоя єдина. Її люби і будь завжди на варті, Бо це твоя земля, це Україна».