У Великодобронському ліцеї Великодобронської сільської ради  з 15 травня 2023 року стартував Тиждень безпеки дорожнього руху з метою збереження життя, уникнення неприємних ситуацій на дорозі.

В рамках Тижня проводились цікаві заходи, а саме:

  • виставка тематичної літератури «Безпека дорожнього руху»;
  • перегляд відеоуроку «Увага! Діти на дорозі!»;
  • шоу-вікторина «Мій друг - дорожній знак», 1-4 класи;
  • єдиний національний урок «Безпечна дорога додому»;
  • вікторина «Знання правил дорожнього руху», 7-9 класи;
  • фізкультурна розвага «Знавці правил дорожнього руху», 1-4 класи;
  • конкурс малюнків «Правила дорожнього руху знай — життя та здоров’я зберігай»;
  • виховні години для учнів 1-11-их класів на теми: «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану», «Безпека перебування на вулицях: правила дорожнього руху, дорожньо-транспортні пригоди».

Фоторепортаж

 

   Учні 1 класу Великодобронського ліцею попрощалися з 2022/2023 навчальним роком. Вони з гордістю розповіли вірш, який починався зі слів «Я алфавіт вивчив, кожну букву знаю». Декламуваннями віршів вони розповіли, хто чому навчився в першому класі. Кожна дитина вивчила літери абетки. Свято «Прощання з Букварем» зробили ще більш яскравим милі пісні й танці. Наприкінці урочистого заходу вчителька, Гадар Юдіта та вихователька ГПД, Гіді Тімея  за старанність нагородили учнів Похвальними листами

Фоторепортаж

 

  15 травня 2023 року вихованці групи «Зайчики» дитячого садка вирушили на екскурсію до школи. Дітей супроводжували вихователька дитячого садка Бак Єлізавета, а також няня - Молнар Марія.
Дощ і негода не завадили маленьким вихованцям ознайомитися зі своєю майбутньою школою. Вони швидко “заволоділи” територією, в кожному класі знайшли своїх братів і сестер, родичів, знайомих, друзів. Відвідали також їдальню й шкільну бібліотеку, де Молнар Еріка - бібліотекар ліцею показала їм гарні книги казок.
Вчителі четвертих класів, Сані Наталія, Бенедек-Сані Адріен та Балог Еріка, з майбутніми першокласниками провели комплексне заняття. В рамках інтерактивного уроку використовували логічний набір “Dienes”, розвивальні завдання, лего та навчальну програму «Розумники». Діти почувалися дуже вільно, із задоволенням брали участь у заняттях. Шкільна екскурсія виявилася повчальною, корисною, неординарною та винятковою. Вихованці закладу дошкільної освіти були сповнені позитивними враженнями, узявши із собою радість відкриттів разом із отриманим в ліцеї досвідом.

Фоторепортаж

 

 12 травня 2023 року відбулися спільні програми Великодобронського дитячого садка та початкової ланки Великодобронського ліцею. Вихованці групи «Білочка» дитячого садка у супроводі вихователів Фількорн Наталії, Сані Маргарити та Гіді Єви відвідали своїх давніх друзів, які навчаються у ліцеї, а також познайомилися з вчителями четвертих класів.

 Діти побували у спортивній залі Великодобронського ліцею, в їдальні, де познайомилися з кухарями. Вони відвідали також шкільну бібліотеку, і бібліотекар Молнар Еріка представила їм багато книжок, разом з ними  здійснила уявну подорож до «Царства казки». Зазирнули «Білочки» і в класи початкової школи, мали можливість побачити, що таке шкільне життя, сісти за парти. Протягом дня вихованці Великодобронського дитячого садка  стали учасниками подорожі, насиченої досвідом, яка проходила у Великодобронському ліцеї. Вчителі четвертих класів, Сані  Наталія, Бенедек-Сані Адріен та Балог Еріка, з майбутніми першокласниками провели комплексне заняття. В рамках інтерактивного уроку використовували логічний набір “Dienes”, розвивальні завдання, лего та навчальну програму «Розумники».

 Діти швидко адаптувалися, у заняттях брали участь із задоволенням, почувалися вільно. Вихованці дитячого садка мали змогу зазирнути у різнокольоровий світ навчання, який чекає їх. Вони розв’язували цікаві математичні та логічні завдання, знайомилися із використанням інтерактивної дошки, а вчителі провели їх у дивовижний світ літер. Дітям дуже сподобалось побачене та почуте. Шкільна екскурсія групи «Білочка» виявилася повчальною, корисною, неординарною та винятковою. Великодобронський ліцей з великою любов’ю та інтересом чекає талановитих і розумних дітей!

Фоторепортаж