28 листопада 2023 р. у Великодобронському ліцеї провели «Урок доброти». Так учнівство 1-А класу обговорили з класним керівником та бібліотекаркою закладу основні правила поводження з тваринами, догляд за ними, пригадали нашу відповідальність за всіх тварин, яких приручили та ще й намалювали своїх домашніх улюбленців.

 

 

23 листопада 2023 року в актовій залі Великодобронського ліцею Великодобронської сільської  ради відбувся незвичайний урок літератури. Петер Лорант Товт, поет-мандрівник, виступив з літературною презентацією під назвою «Дружба Шандора Петефі та Яноша Арань». Дітям дуже сподобалась літературна екскурсія, насичена незвичайними та цікавими поворотами.

Фоторепортаж

 

23 листопада 2023 р. на базі Великодобронського ліцею Великодобронської сільської ради відбулася робоча нарада з керівниками місцевих органів управління освітою та закладів освіти з окремих питань діяльності закладів загальної середньої освіти

 Фоторепортаж

       

Голодомор – це трагічна історія. Проте історія України не стала трагедією. Мільйони людей було вбито, але народ вижив. Пам'ять про голод була заборонена, натомість сьогодні українцям доступні архівні документи, щоденники, мемуари, свідчення очевидців, дослідження українських та зарубіжних науковців.

Вшановуючи пам'ять замучених голодом українців, бібліотека Великодобронського ліцею   презентує виставку-реквієм "Невиплакані сльози України", яка висвітлює історію Голоду 1932-1933 років та події, що цьому передували.

 

20 листопада гості пізнавально-розважального центру неформальної освіти «Світ екзотичних тварин», здійснили незабутню мандрівку у світ плазунів. У програмі були представлені живі екзотичні тварини, привезені з різних континентів світу: хамелеон, василіск, черепахи, удави, анаконда, папуга та ін. Діти мали змогу не тільки почути цікаву розповідь про тварин, але й відчути їх на дотик та сфотографуватися з ними.

Фоторепортаж