Oхоронa праці

📖Переглянути документ

 

📖Переглянути документ

 

📖Переглянути документ

 

📖Переглянути документ

 

📖Переглянути документ

 

📖Переглянути документ

📖Переглянути документ

 

 

З метою профілактики нещасних випадків з учасниками освітнього процесу, формування cвідомої позиції щодо здорових та безпечних умов праці у ліцеї з 20.05 до 24.05.2024 р. було проведено Тиждень охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Протягом Тижня адміністрацією ліцею перевірено дотримання вимог нормативно-правових актів із питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, відповідних інструкцій; ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, безпеки життєдіяльності.

Всі заплановані заходи в рамках Тижня пройшли організовано.

Вчителем образотворчого мистецтва, Надь А.Ф., організовано виставку малюнків на тему «Як не допустити пожежі».

В шкільній бібліотеці протягом Тижня діяла Виставка методичної та науково-популярної літератури «Безпека понад усе» (бібліотекар – Молнар Е.Ш.).

Проведено також виховні години «Основні правила поведінки під час подорожі в лісі» – у 1-2 кл., «Правила поводження з невідомими предметами та речовинами» – у 3-4 кл., «Правила поведінки при виникненні пожежі в квартирі» – у 5-6 кл., «Безпека в побуті та в школі» – у 7-8 кл., «Екологічна безпека середовища життєдіяльності людини» – у 9 кл., «Правила поведінки в екстремальних ситуаціях» – у 10-11 класах. Для учнів 1-4 класів було проведено хвилинки ранкової зустрічі «Будь обережним на вулиці та вдома», ігри «Ми – пішоходи», «Небезпечні перехожі», «Вогонь – друг, вогонь – ворог».

Ковач А.І., заступник директора з навчальної роботи, вчитель біології провів практичне заняття: «Допоможи другу» для учнів 5- 8 класів на знання правил надання першої допомоги під час нещасних випадків.

Для учнів 1-5 класів організовано відвідування  пожежно-рятувальної частини.

Учні 8 класів мали можливість взяти участь у вікторині «Це повинен знати кожен», учні 9 класів організували брейн-ринг «Що робити, коли…».

Класними керівниками 1-11 класів проведено батьківський всеобуч «Як діяти в різних життєвих ситуаціях».