11  травня 2023 року учні четвертих класів  Великодобронського ліцею Великодобронської сільської ради мали можливість поринути у світ основної школи, дізнатися про те, як відбувається навчання учнів-старшокласників. Їх майбутні вчителі-предметники провели уроки математики та української мови.

Кантор Маріанна Йосипівна провела урок-гру в 4-Б класі на тему «Весняна подорож частинами мови (іменник, прикметник, дієслово)». На початку уроку учні отримали загадку про весну у  формі відеоролика. Після цього початківці ознайомилися з новими словами, які були подані, з метою кращого запам’ятовування, у формі картинок. Протягом уроку учні мали можливість на інтерактивній дошці виконати вправи «Випадкові карти», «Весняні частини мови», «Кольорові прикметники», «Хмарне дієвідмінювання», які були створені вчителькою на освітніх платформах Wordwall та Liveworksheets. На сайті learning.ua учні отримали завдання розподілити іменники у формі гри «У саду». Крім цього, на уроці провели гру з лего, гру «Піраміда», бесіду, музичну гру «Веселий ритм» та ознайомилися з піснею «Люба веснонько-весна».  

Сані-Сабо Діана Ярославівна, вчитель української мови та літератури, провела урок у 4-А класі, на тему «Частини мови». На початку уроку відбувалося повторення основних понять. В основній частині відбулося закріплення повторювальної теми за допомогою вправ на інтерактивній таблиці, а саме: сортування по групах, розподіл слів, ігрова вікторина, поєднання іменника з прикметником, анаграма, випадкові карти. Для відпочинку провели з дітьми розминку, яка була поєднана з грою на знання теми. Протягом уроку між дівчатами і хлопцями проходило змагання, яке поєднувалося із вправами і додатковими завданнями.

Бенедек Олена Степанівна, вчитель математики, провела урок математики в      4-А,Б,В класах на тему «Розв’язування логічних вправ та задач». Під час уроку учні мали змогу здійснити змістовну подорож у світ математики, розв’язуючи цікаві логічні задачі, рахувати, грати в інтерактивні ігри, розгадувати кросворди.

Діти були в захваті, їм дуже сподобались уроки. Вони добре почували себе в рамках цієї змістовної програми, за що віддячили організаторам бурхливими оплесками. Таким чином, учні початкової ланки у вересні новий навчальний рік зможуть розпочати вже в знайомому для них середовищі.

Фоторепортаж