На базі Великодобронського ліцею Великодобронської сільської ради для вчителів початкової ланки  закладів загальної середньої освіти  Великодобронської ТГ регіональний тренер – Марія Кірик провела практичний тренінг-навчання з питань впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітньому процесі та організації освітнього процесу в початковій школі в реаліях сьогодення. Тема програми підвищення кваліфікації – «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення».

Учителі працювали з Марією Кірик, яка продемонструвала на практиці партнерську роль педагога-дизайнера освітнього процесу, а також те, як вибудовувати взаємодію з дітьми відповідно до їхніх інтересів і потреб із урахуванням освітнього контексту.  

Завданням тренінгу було продемонструвати учасникам ефективність діяльнісного навчання з LEGO для розвитку ключових компетентностей, наскрізних умінь учнів, креативності та активізації рухової активності учнів початкових класів та з’ясувати питання впливу гри на сфери розвитку дитини.

Фоторепортаж