Шановні Учні 11 класу!

11 років, які ви провели в стінах школи, незабаром завершаться ...

Сьогоднішнє свято – отримання свідоцтв про повну загальну середню освіту – це гарна можливість для кожного з вас, подумати про те, чи доклали ви максимум зусиль протягом цих 11 років. Це був довгий час. Ви дізналися про все. Про те, в якому класі який стілець гойдається; на якій дошці крейда найбільше рипить; де можна непомітно списувати; для яких класних приміщень характерна та чи інша каракуля на парті, які двері завжди відчинені і, навпаки, зачинені. У вас залишились спогади про кожне класне приміщення, про кожного вчителя, однокласника, про кожний класний колектив, від яких ви взяли з собою щось таке, що є незабутнім.

Ви прийшли до кінця однієї з великих станцій життя: Потрібно прощатися...

  Прощання – завдання благородне.     Завдання важливе, оскільки воно завершує дуже важливий, незабутній період.

Однак ви не повинні боятися дверей, що закриваються. Вашим завданням є  повернути в новому напрямку і побачити можливості, що відкриваються. Ласло Надь про це сказав так:

 

«Витри свої сльози

В твоїх заплаканих очах

нехай буде посмішка та безтурботність,

Кожного дня щось починається

щось надзвичайне,  

щось прекрасне.»  

Add a comment

 

         Відзначення Дня Конституції України у Великодобронському ліцеї День Конституції України – національне свято, яке щороку відзначають 28 червня. Цього дня, 25 років тому, наша країна отримала свій найважливіший і головний документ — Конституцію! Конституція – основа української держави. Україна як незалежна держава проіснувала без власної Конституції п'ять років. Вона стала останньою з пострадянських країн, де прийняли і де написано, що країна існує для людей. Сучасна історія Конституції України розпочалася саме 28 червня 1996 року.

         З прийняттям Конституції у нашій державі закріпились правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальна цілісність, забезпечились права людини та громадянина. Основний Закон сприяв становленню України як самостійної та незалежної держави. Вона є повноправним суб’єктом міжнародних правових відносин. З нагоди цього свята у Великодобронському ліцеї пройшов ряд заходів, для якомога кращого вшанувати цього дня. Проводились виховні заняття, спрямовані на роз’яснення важливості норм Конституції України у становленні демократичної держави, на формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону. Учням пропонувалися веб-сайти, де була можливість переглянути фільми на дану тематику.

         Під керівництвом педагога-організатора ліцею учениці 9 класу виступили з історією, значенням, а також цікавими фактами Основного Закону, вшанувавши цим День Конституції нашої країни. В бібліотеці ліцею організована тематична виставка, присвячена Конституції України та історії української законотворчості. «Стаття 161. День прийняття Конституції України є державним та національним святом — Днем Конституції України».

Add a comment

Вручення свідоцтв про освіту випускникам 9 класу

Цьогоріч для 57 учнів Великодобронського ліцею завершився важливий навчальний етап. У п’ятницю, 25 червня, відбулося урочисте, хвилююче свято – вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту випускникам 9 класу.   Приємно, що випускник Федурцьо Ріхард  отримав свідоцтво з відзнакою. Це святкова й визначна подія для всіх дев’ятикласників, оскільки свідоцтво є першим документом, який засвідчує про наполегливу щоденну працю кожного учня протягом усіх 9 шкільних років.  

Дехто з випускників, обравши самостійний шлях, вирушить  у доросле життя, буде навчатися в інших школах, а хтось 1 вересня продовжить навчання в рідній школі.

З успішним завершенням важливого навчального етапу випускників привітала директор ліцею Берта Катона-Миронова,  класний керівник Раті Йосип. Від імені батьків дев'ятикласників привітала Федурцьо Єва  та подякувала вчителям за їх віддану працю. 

Щиро вітаємо дев’ятикласників з отриманням свідоцтв і бажаємо їм міцного здоров’я, наснаги й перемог, сили та витримки.

 

 

Add a comment

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 06.05.2021.№01-15/286 щодо проведення у 2021 році Тижня безпеки дорожнього руху, з 17 по 23 травня у Великодобронському ліцеї були проведені наступні заходи:

  • проведення тематичних виховних годин «Правила дорожнього руху»
  • організація тематичних ігор та книжкових виставок у бібліотеці
  • інструктажі з учнями 5-9 класів
  • проведення тренінгів спрямованих на запобігання ДТП (7-А клас)
  • проведення позапланових інструктажів з учнями щодо надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП
  • акція « Будь помітним на дорозі» ( 7 клас)
  • профілактичні бесіди з питань безпеки дорожнього руху

 

 

Add a comment

Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 05.05.2021 №01-15/264 у Великодобронському ліцеї були проведені наступні заходи:

  • на уроках історії були проведені бесіди на тему «День пам'яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни»
  • ілюстративна виставка у бібліотеці та бесіда круглого стола на тему «Терор нацистів у роки Голокосту»
  • тематична фотовиставка

 

 

 

 

Add a comment

 

   На виконання листа Закарпатської обласної державної адміністрації департаменту освіти і науки, молоді та спорту «Про проведення у закладах загальної середньої освіти «Уроку звитяги» від 05.05.2021.№ 01-15/266 у Великодобронському ліцеї було організовано та проведено наступні заходи:

- проведено тематичні « Уроки звитяги» до  Дня пам'яті та примирення

-виготовлено та розповсюджено учнями школи пам’ятного знаку «Мак пам’яті»;

-проведено тематичні книжкові виставки, виставки архівних матеріалів, пов’язаних із участю Українського народу у Другій світовій війні.

- проведено бесіду круглого столу на тему  «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та звільнення українських міст у 2014 році»

.

Add a comment

У Великодобронському ліцеї пройшли заходи до Міжнародного дня пам'яті присвячені 35 роковинам Чорнобильської катастрофи.

Add a comment