Відповідно до листа Закарпатської обласної державної адміністрації департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 05.05.2021 №01-15/264 у Великодобронському ліцеї були проведені наступні заходи:

  • на уроках історії були проведені бесіди на тему «День пам'яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни»
  • ілюстративна виставка у бібліотеці та бесіда круглого стола на тему «Терор нацистів у роки Голокосту»
  • тематична фотовиставка

 

 

 

 

Add a comment

 

   На виконання листа Закарпатської обласної державної адміністрації департаменту освіти і науки, молоді та спорту «Про проведення у закладах загальної середньої освіти «Уроку звитяги» від 05.05.2021.№ 01-15/266 у Великодобронському ліцеї було організовано та проведено наступні заходи:

- проведено тематичні « Уроки звитяги» до  Дня пам'яті та примирення

-виготовлено та розповсюджено учнями школи пам’ятного знаку «Мак пам’яті»;

-проведено тематичні книжкові виставки, виставки архівних матеріалів, пов’язаних із участю Українського народу у Другій світовій війні.

- проведено бесіду круглого столу на тему  «День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та звільнення українських міст у 2014 році»

.

Add a comment

У Великодобронському ліцеї пройшли заходи до Міжнародного дня пам'яті присвячені 35 роковинам Чорнобильської катастрофи.

Add a comment

«Озеленення планети»

A Nagydobronyi Líceum diákönkormányzatának tagjai részt vettek egy ökológiai kezdeményezésben, melynek célja Ukrajna fásítása. Ez a megmozdulás egy globális ökológiai terv része, melynek neve „Greening of the Planet”. 2021.április 10-én 100 különböző országban indul el ez a nemes kezdeményezés, melyhez Ukrajna is csatlakozott ökoszisztémájának megújítása, megóvása céljából.

Köszönettel tartozunk a Nagydobronyi Erdészetnek a fák biztosításáért, így mi is hozzá tudtunk járulni e nemes akcióhoz. A szervezők szeretnének ezen az egy napon több mint 1 000 000 fát elültetni, és ezzel rekordot felállítani Ukrajnában!

Úgy gondoljuk, hogy nagyon fontos a diákokat tudatos környezetvédelemre nevelni! A jövőben is szeretnénk folytatni ezt a nemes hagyományt!

Add a comment

Оголошується конкурс

на посаду керівника Великодобронського ліцею Великодобронської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області (місцезнаходження: 89463, Закарпатська область, Ужгородський район, с. Велика Добронь, вул. Малодобронська, 131).

Умови оплати праці згідно чинного законодавства.

кваліфікаційні вимоги :

- є громадянином України,

- вільно володіє державною мовою,

- має вищу освіту ступеня не нижче магістра,

- стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років

- має організаторські здібності,

- має стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків

Перелік документів:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії протягом 20 календарних днів з дня оголошення за адресою: Ужгородський р-н, с. Велика Добронь, вул. Чонгорська, 2.

Уповноважена особа надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі: Кантор Йосип Йожефович, номер телефону: 0672855124, електронна адреса: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Дата та місце початку конкурсного відбору буде повідомлено додатково.

 

 
Add a comment
Add a comment