В листопаді в ліцеї було проведено Місячник цифрової грамотності «Хаби цифрової освіти». Учні та педагоги опанували навички безпечної роботи в Інтернеті, захист даних, протидії кіберзагрозам і використання сучасних цифрових інструментів. Захід пройшов успішно та став важливим кроком до розвитку цифрової компетентності.

Фоторепортаж