Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

2019.április 17-én a Nagydobronyi Középiskolában ünnepélyes számítástechnikai szaktanterem átadására került sor. Iskolánkat megtisztelték jelenlétükkel: dr.Illés Boglárka az EMMI ifjúságpolitikáért és esélyteremtésért felelős helyettes államtitkára, Kuti László ideiglenes ügyvezető Magyarország Ungvári Főkonzulátusának képviseletében,Bajkai István parlamenti képviselő és Popovics Pál a Bodnár Gábor Jótékonysági Alapítvány igazgatója. A vendégeket iskolánk igazgatója, Kántor József köszöntötte, háláját fejezve ki  a magyar kormánynak,hogy a tanulók számára biztosítják a nélkülözhetetlen technikai eszközöket.

Később iskolánk hagyományőrző énekkarának néhány tagja dobronyi népdalcsokorral kedveskedett a vendégeknek. A küldöttség most sem érkezett üres kézzel, tíz darab tablettel ajándékozták meg diákjainkat, a 11-ik osztály tanulói nagy örömmel vették birtokba az új eszközöket.

Köszönjük az Emberi Erőforrások Minisztériumának a segítséget, a töretlen bíztatást és a bátorító, meleg szavakat!