Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Olvasóink értékelése: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

   

    2018. május 31-én tartottuk iskolánk tanévzáró ünnepségét. A rendezvényt megtisztelte jelenlétével Szilágyi Mátyás beregszászi főkonzul úr, dr.Bodnár Zsolt, az Ungvári Főkonzulátus konzulja, Mihajlisina Marianna Iványivna, az Ungvári Járási Tanügyi Osztály vezetője, Horkai László püspükúr, Popka János polgármesterúr, Kolozsy András vezető lelkész, Katona Viktória beosztott lelkész, dr. Baksa Géza, a Nagydobronyi Családorvosi Rendelő főorvosa, Gál Erika, a Nagydobronyi Református Líceum igazgatója, Ráti Mária, a nagydobronyi óvoda vezetője , Katkó László, a Nagydobronyi Irgalmas Samaritánus Református Gyermekotthon igazgatója, Őrhidi László, a KMKSZ Nagydobronyi Alapszervezetének elnöke , Nagy Ferenc, a Nagydobronyi Térség Fejlesztéséért Civil Szervezet elnöke, Pinte László,a Nagydobronyi Fogyasztási Szövetkezet elnöke.   Az egybegyűlteket Katona-Mironova Berta igazgatóhelyettes köszöntötte, majd átadta a szót Kántor József igazgatónak, aki tanévzáró ünnepi beszédében értékelte az elmúlt, eredményekkel teli tanévet, majd a tanügyi osztály vezetőjével közösen  átadta az okleveleket a versenyeken kiemelkedő teljesítményt nyújtó diákoknak, amelyek tükrözik a elmúlt tanév eredményes munkájának gyümölcsét. Az osztályfőnökök nevében Benedek Ilona köszöntötte a jelenlévőket és búcsúzott a végzősöktől. Iskolánk tanulói nevében Szűcs Erika 10. osztályos tanuló búcsúzott saját és társai nevében a 37 végzőstől. A ballagó Nagy Antónia köszönetét fejezte ki az iskolában megszerzett tapasztalatért, tudásért, támogatásért, türelemért, barátságért. Elköszöntek diáktársaiktól és az iskolától is. Ezt követően  a meghívott vendégek közül  Szilágyi Mátyás főkonzul,dr.Bodnár Zsolt konzul és Popka János polgármester osztotta meg ünnepi gondolatait a jelenlévőkkel. A ballagás végén Kolozsy András vezető lelkész igével búcsúzott a végzősöktől, áldását adta elkövetkezendő útjukra.