Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

2017. december 14-én iskolánk megemlékezést tartott a csernobili atomkatasztrófa résztvevőinek tiszteletére.

Nevelői órák keretein belül az osztályfőnökök, tanárok megismertették a tanulókat a katasztrófa körülményeivel („Csernobili tragédia 1986”,  „Csernobili harang”, „ Csernobil: tengernyi fájdalom”). A könyvtárban kiállítás nyílt „Csernobil – keserű emlékek és mindörökké tartó fájdalom” címmel. A felső osztályos tanulók dokumentumfilmet tekinthettek meg a tragédiáról.

Iskolánk részvétét fejezi ki mindenkinek, aki részt vett a mentésben és feláldozta életét, hogy másokat megmentsen és segítsen.