Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Egyszer minden véget ér…..”

Ballagási ünnepség a Nagydobronyi Középiskolában

 

2017. május 26-án tanévzáró ünnepséget tartottunk iskolánkban. A rendezvényt megtisztelte jelenlétével  Ráti Éva, az Ungvári Járási Állami Közigazgatási Hivatal elnökének helyettese, Popka János polgármester, Kolozsy András vezető lelkész, Katona Viktória beosztott lelkész, Katkó László, a Nagydobronyi Irgalmas Samaritánus Református Gyermekotthon igazgatója, Uszkai Valéria, a Nagydobronyi Református Líceum igazgatóhelyettese, dr. Baksa Géza, a Nagydobronyi családorvosi Rendelő főorvosa, Ráti Mária, a nagydobronyi óvoda vezetője, Pompely Iván Mironovics, a Nagydobronyi Erdészet vezetője, Őrhidi László, a KMKSZ Nagydobronyi Alapszervezetének elnöke, Nagy Ferenc, a Nagydobronyi Térség Fejlesztéséért Civil Szervezet elnöke, Vaszilcsenkó Ildikó, a szülői tanács elnöke. Az egybegyűlteket Katona-Mironova Berta igazgatóhelyettes köszöntötte, majd átadta a szót Kántor József igazgatónak, aki tanévzáró ünnepi beszédében értékelte az elmúlt, eredményekkel teli tanévet, majd átadta az okleveleket a versenyeken kiemelkedő teljesítményt nyújtó diákoknak, amelyek tükrözik a hátunk mögött hagyott tanév fáradalmas munkájának gyümölcsét. Büszkeséggel tölti el iskolánk tanári karát a sok tehetséges tanuló, többek közt a végzős Katona Veronika, Mitro Gabriella Barbara, Benedek Violetta, Hidi Erika Petra. Az osztályfőnökök nevében Balogh Miklós köszöntötte a jelenlévőket és búcsúzott a végzősöktől. A meghívott vendégek közül Ráti Éva, az Ungvári Járási Állami Közigazgatási Hivatal elnökének helyettese köszöntötte az egybegyűlteket. Ezt követően Popka János polgármester úr beszédében elmondta, hogy a nehézségek ellenére is próbáljunk szülőfalunkban maradni. Iskolánk tanulói nevében Ráti Szabina 10. osztályos tanuló búcsúzott saját és társai nevében a 28 végzőstől. A ballagó Mitro Gabriella Barbara és Hidi Erika Petra köszönetüket fejezték ki minden, az iskolában megszerzett tapasztalatért, tudásért, támogatásért, türelemért, barátságért. Elköszöntek diáktársaiktól és az iskolától is. Az ünnepséget szebbé varázsolták a ballagó tanulók osztályfőnökei által felengedett színes léggömbök, melyek az „útrakelést” jelképezték. Ezt követően Kolozsy András vezető lelkész igével búcsúzott a végzősöktől, áldását adta elkövetkezendő útjukra. Az ünnepség végén a végzősök átadták a stafétabotot a diáktársaiknak, és virágcsokrokat helyeztek el a falu központján lévő emlékműnél.