Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Olvasóink értékelése: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 


Meghitt hangulatban várta iskolánk a Karácsonyi műsort, melynek a hagyományokhoz hűen a nemrégiben felújított Nagydobronyi Középiskola díszterme adott otthont december 22-én a szülők számára, másnap délelőtt pedig az alsó tagozatos gyerekek számára, akik a műsor után ajándékkal térhettek haza. Iskolánk diákjai, valamint az Ungvári Járási Gyermek Alkotói Központ tanulói karácsonyi dalokkal, táncokkal, valamint egy rövid színdarabbal kápráztatták el vendégeinket. A diákoknak műsorukkal sikerült igazi karácsonyi hangulatot teremteniük.