Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

    A Nagydobronyi Középiskolában mintegy négy hétig tartó helytörténeti gyűjtést szerveztünk, melyet egy projekt összeállításával zártunk.  A gyűjtést megelőzően a tanulók megismerkedtek falunk, iskolánk történetével, a helység épületeivel, valamint a népi hagyományokkal. Régi mesterségek gyakorlati fogásait is elsajátíthatták, így például a pokrócszövést, seprűkötést és az agyagformázást is kipróbálták. A projekt keretében plakátot készítettek, fényképet és régi használati tárgyakat gyűjtöttek, illetve népi játékokkal is megismerkedhettek. Ellátogattunk Nagydobrony falumúzeumába, felkerestük emlékhelyeinket, nevezetességeinket. 

    A tartalmas és hosszas munka eredményeként iskolánk I. helyezést ért el a járás tanintézményei között meghirdetett diákönkormányzati versenyen.