Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

 

 

Згідно з планом роботи відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської  РДА 4 грудня 2018 року на базі Великодобронської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів 1, 4-х класів за темою «Педагогіка партнерства: ключовий аспект у новій початковій школі».

У  роботі семінару брали участь  класоводи 1, 4-х класів навчальних закладів Ужгородського району.

Перед початком семінару учасникибули запрошені  відвідати кабінети 1-их класів, які вже упорядковані згідно з НУШ. 

Розпочався семінар щирим привітанням учасників директором школи, Кантор Й.Й., який ознайомив присутніх із візитівкою-історичним екскурсом  села Велика Добронь та  навчального закладу.

Під час теоретичної частини семінару, Гадар Ю.І. (учитель початкових класів Великодобронської ЗОШ І-ІІІ ступенів), у своїй доповіді ознайомила присутніх з головними ідеями «Педагогіки партнерства».

Робота семінару продовжувалося з майстер-класом на тему «Застосування діяльнісного підходу на уроках математики за принципами НУШ: Щоденні 3», який провела Гузинець О. Ф., учитель початкових класів Середнянської  ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учитель розповіла про компоненти Щоденні 3, ввела приклад цікавих вправ з математики, які можна проводити із здобувачами освіти на уроках математики. До кожного з цих компонентів було підібрано відповідні практичні вправи, які вчителі здійснили в практиці.

Наступною виступала відповідальна за методичну роботу з учителями початкових класів району – Горгош Людмила Іванівна, на тему «Принципи педагогіки партнерства та нові ролі педагога НУШ». Потім вона звернула увагу присутніх на нормативно-правових документів Міністерства освіти і науки України  що стосуються початкової освіти.

У формі круглого столу педагоги обговорили питання «Нова українська школа в дії: перші три місяці навчання першокласників».Учителі мали можливість висловити думки та обмінятися досвідом роботи з порушеної проблеми.

Людмила Іванівна розповіла про підсумки вивчення стану забезпечення якості освіти та створення належних умов навчання для учнів 1 класів.

 

На завершення семінару-практикумувідповідальна за методичну роботу з учителями початкових класів району Горгош Л.І. подякувала дирекції школи, вчителям за організацію та проведення заходу.

 1. Тиждень № 16. Як вимірювати час?

 2. Hogyan mérjük az időt?

 3. Тиждень № 16. Як вимірювати час?

 4. Karácsonyi ünnepség 2018

 5. Щиро дякуємо!

 6. 15. hét. Téli ünnepek

 7. Тиждень № 15. Зимові свята

 8. ПАСПОРТ

 9. Про призначення виховника у Грі «Сокіл»(«Джура»)

 10. 14. hét: A tél

 11. Тиждень № 14 Тема тижня  «Зима»

 12.  Підвищення рівня патріотичного виховання

 13. Тиждень № 13. Вода у нашому житті

 14. Víz az életünkben

 15. Вода у нашому житті

 16. Засідання районного методоб’єднання вчителів 1,4 класів на базі Велико…

 17. Засідання районного методоб’єднання вчителів 1,4 класів на базі Велико…

 18. Alsó tagozatos tanítók járási módszertani ülése a Nagydobronyi Középis…

 19. Всесвітній День боротьби зі СНІДом

 20.  Тиждень «Людина та її здоров’я»