Відповідно до плану заходів із вшануванням в області подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 07.02.2022.  № 36 у Великодобронському ліцеї Великодобронської сільської ради були проведені тематичні заходи з нагоди відзначення подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

 Була організована книжково-ілюстративна виставка у бібліотеці школи, також виставка тематичних матеріалів у фойє ліцею «Небесна сотня. Герої нашого часу». Класними керівниками 9-11-х класів були проведені виховні години на тему: «Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні»,  «20 лютого – День Героїв Небесної Сотні», виховний захід «Україна-територія гідності і свободи», проведена акція «Запали свічку». Учні прослухали пісню-реквієм Небесної Сотні «Пливе кача» та переглянули відеоролик на дану тематику. Ресурс доступу: https://fex.net/uk/s/md l 5zma

У зв'язку з карантинними обмеженнями спричиненими коронавірусом були дотримані всі протиепідемічні заходи.

Загальний план заходів з проведення І-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху з 23 по 29 травня 2022 року

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки,молоді та спорту обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації від 24.05.2022.№01-15/355 та листаМіністерства освіти і науки України від.23.05.2022.№1/5464-22  щодо проведення у 2022 році Тижня безпеки дорожнього руху, з 23 по 29 травня у Великодобронському ліцеї були проведені наступні заходи:

проведення тематичних виховних годин «Молодь за безпеку дорожнього руху»

організація тематичних ігор та книжкових виставок у бібліотеці

інструктажі з учнями 5-9 класів на тему:

  • проведення тренінгів спрямованих на запобігання ДТП
  • проведення позапланових інструктажів з учнями щодо надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП
  • акція « Будь помітним на дорозі» ( 7 клас)
  • профілактичні бесіди з питань безпеки дорожнього руху
  • Бесіда круглого стола на тему:»Безпека на транспорті в умовах воєнного стану