Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Моя Батьківщина

Тема шостого тижня першокласників у школі «Я і моя Батьківщина». На цьому тижні діти мали можливість ознайомитися із Батьківщиною, Україною поповнити свої знання щодо цієї теми. Ми спільно розробили завдання тижня, діти активно брали участь у колективній роботі. Першокласники були розподілені по групах, і із задоволенням виконували завдання: вивчали вірші, пісні, збирали малюнки (ілюстрації) про Україну. Невеликий фільм здивував дітей чудовими пейзажами, памятками, визначними місцями рідного краю, гарна мелодія Гімну зачарувала їх. Вмілі ручки першокласників виготовляли прапор України, і вони з радістю показували свої вироби іншим дітям.   

На кінець тижня ми виготовили перше власне табло на тему «Чудові місця України». Це табло діти прикрасили матеріалами, малюнками, ілюстраціями, зібраними протягом тижня. Ми всі гордо стояли біля нього.

Ця гарна, спільна робота, де першокласники мали можливість разом творити, залишить гарні спогади, радість веселого настрою, чудову творчість, сповнену посмішкою. 

 

Надь Маргарита, вчителька Великодобронської ЗОШ

 

 

Add a comment

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

 

Нехай закружляє у вихорі осінь,
а бабине літо, тепла додає.
Нехай увійде у щасті та радості,
цей день у життя, твоє і моє. . . 

 

 

Тиждень осені у першому класі

 

Наші першокласники з дня на день все більше знають, вміють, уважніші, їх зацікавлює оточуюче середовище, навколишній світ.

Пятий тиждень був присвячений осінній порі.

На уроках рідної мови ми вивчали нові букви, вірші. казки. Діти вже хоробріші. Якщо потрібно продовжити казку, то вони виявляють свою спритність, збагачену фантазію.

Цього тижня ми багато часу проводили у парку, який розташований перед школою. Тут робили спостереження, збирали осінні природні атеріали, класифікували за формами, розмірами та кольорами. На кожному уроці знання наших першокласників поповнюються новими поняттями. Їм дуже подобались форми використання органів чуття людини. Із здивуванням спостерігали за тим, як зображено красу осіннього пейзажу на картинах, у музиці. Вміло вирізували, клеїли, ліпили з пластиліну, фарбували. Розкривали свої таланти. Радо розповідали про свої враження, почуття досягнення після осінньої прогулянки. Зібраний матеріал використали на уроці математики, як матеріал для рахування.

Ми із задоволенням завершили тиждень осені, тому що діти ознайомилися із красою осінньої природи, рослинами, тваринами, отримали багато знань щодо охорони природи, а також попередження нещасних випадків.

Пятий тиждень теж виявився результативним та веселим.

Гете Єлізавета, вчителька Великодобронської ЗОШ

Add a comment

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

 

«Світ такий прекрасний,

що все більша відповідальність бути людиною.»

Магда Сабов

 

Я і навколишнє середовище

 

Протягом четвертого тижня діти день за днем мали можливість ознайомитися з навколишнім середовищем, що їх оточує, під час ранкових бесід розповідали, що їх оточувало, коли вони йшли до школи, чи зустрілись із якою-небудь твариною.   

Після перегляду короткого мультфільму діти аналізували побачене, за допомогою дидактичних матеріалів, на яких зображено рослини і тварини, граючись, вчилися рахувати. Прогулювались на подвір’ї школи, де досліджували, які  рослини є на даній території.  

Навчилися розрізнювати живу та неживу природу, а також предмети, що створили люди. Завдяки різноманітним розвивальним робочим карткам  поглибили свої враження з розділу знання навколишнього світу.

На уроках української мови називали ті овочі та фрукти, що є корисними для здоровя. За допомогою вивчених слів намагалися скласти прості речення. Звернули увагу також на важливість здорового харчування.

Зі звуками природи в ігровій формі діти ознайомилися на уроці мистецтва: хлюпіт води, щебетання птахів, зіткнення каменів. Крім слуху, за допомогою інших органів чуття людини, таких як нюх та смак, діти намагалися пізнавати аромати та смаки. Їм на допомогу прийшла гра «Із закритими очима».

Кожного дня діти мали можливість намалювати у щоденник враженьвідповідну тему. В кінці тижня із природних матеріалів виконували різноманітні вироби, підвівши підсумки діяльності тижня: що оточує їх, які групи типів оточення їм відомі. Ми, вчителі, показали дітям, як треба охороняти навколишнє середовище, що потрібно робити для того, щоб Земля не перетворилася на пустинне і сумне місце.

Підсумувавши тиждень, можемо сказати, що, якщо діти охороняють і захищають природу, тоді вони розумні і перспективні, тому що не дозволять, щоб тварини і рослини зникли з поверхні Землі. Про важливість охорони природи діти розповіли своїм батькам вдома.

Гадар Юдіта, вчитель Великодобронської ЗОШ      

Add a comment

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

 

Без дружби ніяке спілкування між людьми не має цінності.

(Сократ)

ТИЖДЕНЬ 3

ТЕМА ТИЖНЯ:

«МОЇ ДРУЗІ»

 

На цьому тижні діти ознайомилися з такими поняттями як дружба між двома людьми, чому важливо мати друзів, для чого потрібний найкращий друг, як знайти друга, а також як доглядати своїх маленьких друзів – домашніх улюбленців. 

В класі панує така атмосфера, у якій діти цінують своїх товаришів, намагаються встановити хороші відносини між собою, прагнуть бути корисними (прийти на допомогу), більш толерантні один до одного. Цього тижня основні форми і правила найважливіших людських стосунків фіксувались і поглиблювались в ігровій формі. 

Дружня поведінка, повага один до одного, толерантність, емпатія, почуття відповідальності відіграє важливу роль у шкільному житті.

Протягом тижня тема «Дружба» була наявна у кожному предметі (на кожному уроці).

На уроках української мови діти вивчили український відповідник слова «barát» («друг»), ознайомилися із ім’ям друга українською. 

З предмета «Рідне читання» тепер проходить підготовчий період. За допомогою предметних малюнків та малюнків-подій (сюжетних малюнків) розмова йшла про правильну і неправильну поведінку із друзями. Грали у ляльковий театр, у формі діалогу займалися дружбою тварин. Вивчали невеликі вірші про дружбу. В зошити вражень всі намалювали свого найкращого друга.   

На уроках математики теж були використані набуті знання про дружбу, а саме: числа-друзі, хто живе від тебе праворуч, ліворуч, парні та непарні числа теж хороші друзі, багато усних текстових задач тощо. Із плоских фігур виклали дітей-друзів.  

На уроці фізкультури протягом гри всі мали можливість бути зі своїм другом, в парах виконували фізичні вправи. Це дозволяло виявити такі поняття, як взаємозалежність, надання допомоги. 

На уроці письма теж підготовчий період. Виконувались завдання, а також за допомогою кольорів засвоювались елементи письма, що поглиблювали поняття дружби.

На уроці «Я досліджую світ» виготовили «КВІТКУ ДРУЖБИ», пелюстки зображували хороші якості поведінки друзів.

На уроці трудового навчання діти з пластиліну виготовили свого домашнього улюбленця.

Діти виявились надзвичайно вправними й у групі продовженого дня. Ігри на свіжому повітрі вчили їх бути уважними один до одного. Кожна дитина виготовила для свого друга «Серденько дружби». Вивчили віршики про важливість дружби.

Тиждень виявився пам'ятним і приємним. Діти вивчили, що друг відіграє важливу роль у нашому житті.

Вчитель: Надь М

Add a comment
 1. «Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний»

 2. A 7. hét témája: „Mi - vállalkozó szellemű gyerekek”

 3. Вшанування Дня Захисника України у Великодобронської ЗОШ І-ІІІ ст.

 4. Szülőföldem

 5. Моя Батьківщина

 6. Моя Батьківщина (2)

 7. Október 6. Az aradi vértanúk emléknapja

 8. Az ősz hete az első osztályban

 9. Тиждень осені у першому класі

 10. Тиждень осені у першому класі

 11. A partizánok dicsőségét méltató emléknap

 12. «День партизанської слави.»

 13. «День партизанської слави.»

 14. Я і навколишнє середовище

 15. Я і навколишнє середовище

 16. 4. hét: Én és a környezetem

 17. ТИЖДЕНЬ 3. ТЕМА ТИЖНЯ: «МОЇ ДРУЗІ»

 18. ТИЖДЕНЬ 3. ТЕМА ТИЖНЯ: «МОЇ ДРУЗІ»

 19. A 3. hét: A barátság

 20. 2. hét - Az Én/ A Mi Osztályunk