Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

 

Протягом тижня формували уявлення про розподіл води на Землі, навчили досліджувати деякі властивості води та кругообіг води у природі, як «мандрує» вода. Пояснили значення води у природі та житті людини, формували розуміння значення води для здоров’я людини. Виробляли навички економного використання води, як дбайливо ставитися до водних багатств. Дітям було цікаво, коли на уроках математики рахували краплинки води. Першокласникам найкраще сподобалась експерименти з водою, які проводили разом.

Add a comment
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

 

 

Згідно з планом роботи відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської  РДА 4 грудня 2018 року на базі Великодобронської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум учителів 1, 4-х класів за темою «Педагогіка партнерства: ключовий аспект у новій початковій школі».

У  роботі семінару брали участь  класоводи 1, 4-х класів навчальних закладів Ужгородського району.

Перед початком семінару учасникибули запрошені  відвідати кабінети 1-их класів, які вже упорядковані згідно з НУШ. 

Розпочався семінар щирим привітанням учасників директором школи, Кантор Й.Й., який ознайомив присутніх із візитівкою-історичним екскурсом  села Велика Добронь та  навчального закладу.

Під час теоретичної частини семінару, Гадар Ю.І. (учитель початкових класів Великодобронської ЗОШ І-ІІІ ступенів), у своїй доповіді ознайомила присутніх з головними ідеями «Педагогіки партнерства».

Робота семінару продовжувалося з майстер-класом на тему «Застосування діяльнісного підходу на уроках математики за принципами НУШ: Щоденні 3», який провела Гузинець О. Ф., учитель початкових класів Середнянської  ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учитель розповіла про компоненти Щоденні 3, ввела приклад цікавих вправ з математики, які можна проводити із здобувачами освіти на уроках математики. До кожного з цих компонентів було підібрано відповідні практичні вправи, які вчителі здійснили в практиці.

Наступною виступала відповідальна за методичну роботу з учителями початкових класів району – Горгош Людмила Іванівна, на тему «Принципи педагогіки партнерства та нові ролі педагога НУШ». Потім вона звернула увагу присутніх на нормативно-правових документів Міністерства освіти і науки України  що стосуються початкової освіти.

У формі круглого столу педагоги обговорили питання «Нова українська школа в дії: перші три місяці навчання першокласників».Учителі мали можливість висловити думки та обмінятися досвідом роботи з порушеної проблеми.

Людмила Іванівна розповіла про підсумки вивчення стану забезпечення якості освіти та створення належних умов навчання для учнів 1 класів.

 

На завершення семінару-практикумувідповідальна за методичну роботу з учителями початкових класів району Горгош Л.І. подякувала дирекції школи, вчителям за організацію та проведення заходу.

Add a comment
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

 

 

Саме  тиждень «Людина та її здоров’я» можемо назвати таким, яким кожна дитина була задоволена, у роботі та здобутті знань із зацікавленням брала участь. У класах через хворобу було досить багато відсутніх, тому для дітей ця тема виявилася дуже важливою. Вони хотіли добре вивчити, що потрібно робити, щоб бути здоровими.   

В основному діти працювали в групах, кожна з яких проводила дослідницьку роботу щодо трьох основних факторів здоровя. Перша група збирала матеріали, ілюстрації та інформацію про здорове харчування, друга група – про важливість фізичної культури, а третя – про відповідну чистоту (гігієну).   

Звіти дали нагоду кожній дитині поділитися своїми знаннями з учнями інших груп.

Свої знання використали і на уроках: за допомогою овочів і фруктів у ігровій формі діти складали невеликі текстові завдання; українською вивчили слова, вирази щодо цієї теми. Із вивчених букв складали слова, потім записували їх. Виготовляли піраміду їжі, розфарбували її, за допомогою мікроскопа  досліджували поверхню своєї руки. Невідємною частиною тижня були рухові ігри. Великим задоволенням для учнів була значна кількість навчальних фільмів, які у казковій формі навчили їх можливостям фізичної культури, гігієні, а також здоровому харчуванню. 

Усі три групи, обєднавши знання, створили власний лепбук, у який помістили набуті знання. Цю роботу дітей зберігатимемо довго, щоб вони не забули: ЗДОРОВЯ Є НАЙВАЖЛИВІШИМ».  

Add a comment
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

 

 

Протягом минулого тижня першокласники ознайомились із таємницями космосу. Ця тема важка, але генії нескінченних галактик пояснюються досить просто. Я розказала дітям, що навколо зірок обертаються небесні тіла, які ми називаємо планетами. Навколо нашої зірки Сонця обертаються вісім планет. Ми дізналися назви планет та використали в цих назвах великі ініціали. 

Подивилися мультфільм «Назви планет». Учні із задоволенням помилувалися приголомшливими візуальними зображеннями сузір'їв, їм сподобалося дивитися відео. 

Під час уроків мистецтва ми вивчали чудові пісні про планети та створювали композицію «Таємниці космосу» за інструкцією різних методів живопису.  

Дітям було цікаво на уроках математики розфарбувати скафандр космонавта, обчисливши математичні вирази. Ми обговорили мету космічного костюма для захисту життя космонавта.

Діти із задоволенням переглянули 3D-сцени «Утворення Землі та Місяця». Учні з флаконів, за допомогою соди та оцтової кислоти будували просту ракету. Експеримент «Оцтова ракета» сподобався першокласникам найкраще, оскільки принцип запуску реального космічного корабля ґрунтується саме на цьому принципі.    

 

 

Add a comment
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

16 листопада 2018 р. в нашому закладі з метою відзначення Міжнародного дня відмови від куріння було проведено захід "Палити не модно! Модно не палити!". Зокрема, учні підготувлаи плакати,малюнки, цікаві повідомлення та факти про шкідливий вплив тютюнопаління на організм людини.

Учні 5-8-х класів на уроках основ здоров`я та біології почули міфи та факти про куріння, отримали цікаву інформацію про шкоду тютюнопаління, переглянули антитютюнові відеоролики соціальної реклами,презентації./Вч.біології Ковач А.Ст./Діти заявили, що вони мають чудове право — право на життя і здоров’я, тому вони обирають здорове та щасливе майбутнє, в якому немає місця шкідливим звичкам і, зокрема, палінню.

 Серед школярів нашої школи був проведений конкурс малюнків на тему «Ні-курінню!»

Класними керівниками проведені виховні бесіди у класах.

Add a comment
 1. Вода у нашому житті

 2. Víz az életünkben

 3. Вода у нашому житті

 4. Засідання районного методоб’єднання вчителів 1,4 класів на базі Велико…

 5. Засідання районного методоб’єднання вчителів 1,4 класів на базі Велико…

 6. Alsó tagozatos tanítók járási módszertani ülése a Nagydobronyi Középis…

 7. Всесвітній День боротьби зі СНІДом

 8.  Тиждень «Людина та її здоров’я»

 9. Az ember és az egészsége

 10.  Тиждень «Людина та її здоров’я»

 11. 11. hét Ismerkedés a Világegyetemmel

 12. Тиждень № 11 «ТАЄМНИЦІ КОСМОСУ»

 13. Тиждень № 11 «ТАЄМНИЦІ КОСМОСУ»

 14. Палити не модно! Модно не палити!

 15. Палити не модно! Модно не палити!

 16. 10. hét. Színház

 17. Тиждень № 10. «Театр»

 18. Тиждень № 10. «Театр»

 19. November 13- a magyar nyelv napja!

 20. Тиждень української писемності та мови