Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

A karácsony a szeretet, a család és az elcsendesülés ünnepe - Kárpátalja.ma

 

 

Різдвяна зірка на небо вийде,

Малий Ісусик до дітей прийде.

Малий Ісусик, Божа Дитинка,

Буде Святвечір, буде ялинка.

Буде колядка в кожній хатині,

Настане втіха в усій Україні.

 

Різдво - чи не найголовніше свято в нашому житті. Це свято любові, коли ми відкладаємо свої проблеми в сторону, зустрічаємося з членами своєї родини, з якими ми все  рідше бачимось. Це свято має індивідуальну атмосферу: запах ялини, світло вогнів, хвилювання підготовки, радість від можливості дарувати своїм коханим та провести з ними приємні години.

Незвична святкова різдвяна  програма відбулася 23 грудня 2020 року у Великодобронській загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів. Дотримуючись карантинних правил, школярі виконали свою літературно-музичну композицію без аудиторії. Учні та батьки могли переглянути програму лише в Інтернеті.

Розпочалося свято з музично-поетичного виступу п’ятикласників. Потім учні дев’ятого класу продемонстрували кілька різдвяних сцен та вистав.

 Кажуть, що справжнє свято Різдва не достатньо побачити. Його потрібно відчути . Воно завжди особливе та незвичайне. Це час, коли все навкруги наповнює атмосфера духовності, традицій, святкових заходів та емоцій, які неодмінно залишаються у серці кожного.