Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Тиждень української писемності та мови

 

«Слово – то мудрості промінь,

слово – то думка людська».

Т. Шевченко

 

З метою популяризації української писемності та мови серед школярів навчального закладу 4-8 листопада у  Великодобронській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  проходив Тиждень української писемності та мови. Протягом тижня вчителі української мови та літератури провели низку заходів під гаслом «Мова – втілення думки».

Тиждень відкрили лінійкою «Як парость виноградної лози, плекайте мову!». Учні 3-4 класів взяли участь у конкурсі  «Рукопис» з віршів видатних письменників про мову, а також у конкурсі на кращі зошити, 5-6 класів – у конкурсі малюнків та «Знавців української мови», 7-10 класів – у конкурсі постерів, рефератів, присвячених Дню української мови. У конкурсах брали участь усі бажаючі навчального закладу.

Кантор Світлана Іванівна, вчитель української мови та літератури, оновила стінгазету «Чарівне слово» тематичними матеріалами. Класні керівники провели в класах тематичні виховні години.

З нагоди відзначення Дня української писемності та мови 8 листопада 2019 року вчителем української мови та літератури, Раті Кларою Тіборівною, було організовано та проведено тематичний виховний захід, у якому брали участь учні 8, 11 класів. Дівчата та хлопці в українських народних костюмах гарно вшанували свято української писемності та мови. Вони читали вірші, співали пісні, танцювали народний танець, ознайомили присутніх з основними віхами історичного розвитку української мови. Під час заходу вчителі та учні мали можливість переглянути презентаційний матеріал. 

За рішенням членів шкільного журі було визначено переможців конкурсів. Їх було нагороджено грамотами.

Ми впевнені, що свята та заходи такого роду допоможуть учням сучасного покоління краще зрозуміти минуле, поважати його історію.