Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

 

Дивовижний світ природи, що прокидається від зимового сну, «змушує» людей все більше часу проводити на свіжому повітрі. Діти весело граються на подвір’ї школи, насолоджуючись приємним запахом весняного повітря.

Тиждень «Світ тварин» був присвячений тваринам живої природи. Розширювали та поглиблювали знання дітей про тварин. Першокласники імпровізували ходіння лелеки, брали приклад із ластівки, її старанності. Ми багато читали про тварин, навчилися висловлювати свої думки про них.

Діти ознайомилися із правилами безпечної поведінки із домашніми улюбленцями, особливостями щодо їх догляду, із правилами поводження з тваринами, що можуть жити поруч з людьми; із правилами гігієни, а також аналізували користь і цінність домашніх тварин для людини. 

Ми вчили дітей відрізняти диких тварин від свійських; розподіляти їх за класами (ссавці, птахи, риби, комахи); краще розуміти поведінку тварин, передбачати їхні дії, наслідки своїх вчинків. Навчилися також ділити слова на склади, складати речення. Поповнився словниковий запас учнів, знання з української мови.

Ми завжди віддавали велику увагу охороні природи та захисту тварин. Виховували гуманне ставлення до тварин, чуйність, відповідальність.