Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Як приходить весна? Як прокидаються рослини? Як пташки знаходять дорогу додому?    

Ми з першокласниками протягом  тижня шукали відповіді на ці та багато інших подібних питань, оскільки і вони чекають весну. Разом спостерігали за сезонними змінами, які відбуваються у живій та неживій природі навесні, побачили пробудження природи, під час навчальної прогулянки насолоджувалися заапахами весни у повітрі. Вчились встановлювати причинно-наслідкові зв’язки. Таким чином формували навички дослідницької діяльності. 

Переживши красу весняної природи, учні спробували висловити власні думки про те, що вони побачили, почули. Після цього зробили живі словесні вирази. Закріпили вміння сприймати красу весняної природи, висловлення своїх думок, судження щодо побаченого, почутого, спілкування з однокласниками. 

На кінець тижня учні вивчили назви весняних місяців; розпізнавали весняні квіти; деякі ознаки весни; зміни, які відбуваються в природі з приходом весни; правила безпечної поведінки в природі, розпізнавали зміни в живій та неживій природі. Кожна дитина згадувала про захист рослин і тварин.