Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Учітеся, брати мої! Думайте, читайте...

З нагоди відзначення 205-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка та з метою вшанування пам’яті реформатора української мови, основоположника української літератури у Великодобронській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено Шевченківський день, який проходив під гаслом «Шевченкове слово в віках не старіє».

Вчитель української мови та літератури, Раті Клара Тіборівна підготувала з учнями школи виховний захід. Свято відкрили урочистою лінійкою «Ми тебе не забудем, Тарасе!» та книжковою виставкою творів Т. Шевченка. Захід пройшов на гарному організаційному рівні. Учні школи мали змогу переглянути презентацію про життєвий і творчий шлях видатного Кобзаря.

На заключному етапі свята учні разом вшанували пам’ять Великого Пророка – читали «Заповіт» поета.

Також для школярів був проведений конкурс «Рукопис» творів Т. Шевченка. У конкурсі взяли участь усі бажаючі учні навчального закладу. За рішенням журі визначилися переможці конкурсу, які отримали грамоти.

На уроках української мови вчителі провели «Хвилинки Кобзаря», наповнивши зміст уроків величними словами про Тараса Григоровича.

Ми впевнені, що це свято поезії та інші заходи, які відбулися в школі, допоможуть молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української літератури, культури, нашої державності.