Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Тобі, Україно, мій мужній народе,

Складаю я пісню святої свободи

                                                      Усі мої сили і душу широку

                                            Й життя я віддам до останнього кроку

                                                   Аби ти щаслива була, Україно,

                                                                Моя Батьківщино!

Képtalálat a következőre: „День Соборності України”

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності.

З нагоди відзначення Дня Соборності України у Великодобронському ЗОШ І-ІІІ.ст. було проведено ряд заходів інформаційного, просвітницького та виховного характеру.

Державне свято День Соборності України учні школи відзначили урочисто та патріотично. Для школярів 5-9 класів були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності», «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг». Під час свята діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.

У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила».

Для учнів 10 класів відбулася науково-практична конференція «День Соборності України в контексті історичного досвіду та сьогодення».

Двадцяте століття залишило нам у спадок вирішальні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.