Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Képtalálat a következőre: „Всесвітній День боротьби зі СНІДом”

1 рудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.

  Всесвітній день боротьби зі СНІДом почали відзначати з 1988 році. Тоді міністри охорони здоров'я всіх країн закликали до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією про ВІЛ/СНІД. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку. За інформацією ООН, за минулих п'ять років виявлені випадки зараження ВІЛ зменшилось на 20%. Натомість, в Україні цей показник досі високий. Щодня в Україні реєструється 48.5 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією.

    «Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшли заходи  у Великодобронської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На позакласному заході «Обери життя», який відбувся 03 грудня 2018 року учні 10-11-х класів розширили свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу. Організувала та провела захід вчитель захисту Вітчизни Бакша Є. Я. 1 грудня у фойє школи було оформлено виставку плакатів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом..Класні керівники 5-11-х класів провели профілактичні бесіди «Знати, щоб жити», «Жити в світі, де є ВІЛ», «Чума ХХІ століття» та ін.

Відбулося тренінгове заняття, під час якого практичний психолог  Чех О.Ф.довела до учнів 7-9 класів цікаву та корисну інформацію про те, що потрібно знати, щоб вберегтися від ВІЛ, як толерантно ставитись до ВІЛ-інфікованих. Учасники тренінгу брали участь у  вправах: «Знайомство», «Очікування», «Серце друга», «Планета без СНІДу», а також переглянули відеоролик «Не дай шансу СНІДу».