Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

 

 

Саме  тиждень «Людина та її здоров’я» можемо назвати таким, яким кожна дитина була задоволена, у роботі та здобутті знань із зацікавленням брала участь. У класах через хворобу було досить багато відсутніх, тому для дітей ця тема виявилася дуже важливою. Вони хотіли добре вивчити, що потрібно робити, щоб бути здоровими.   

В основному діти працювали в групах, кожна з яких проводила дослідницьку роботу щодо трьох основних факторів здоровя. Перша група збирала матеріали, ілюстрації та інформацію про здорове харчування, друга група – про важливість фізичної культури, а третя – про відповідну чистоту (гігієну).   

Звіти дали нагоду кожній дитині поділитися своїми знаннями з учнями інших груп.

Свої знання використали і на уроках: за допомогою овочів і фруктів у ігровій формі діти складали невеликі текстові завдання; українською вивчили слова, вирази щодо цієї теми. Із вивчених букв складали слова, потім записували їх. Виготовляли піраміду їжі, розфарбували її, за допомогою мікроскопа  досліджували поверхню своєї руки. Невідємною частиною тижня були рухові ігри. Великим задоволенням для учнів була значна кількість навчальних фільмів, які у казковій формі навчили їх можливостям фізичної культури, гігієні, а також здоровому харчуванню. 

Усі три групи, обєднавши знання, створили власний лепбук, у який помістили набуті знання. Цю роботу дітей зберігатимемо довго, щоб вони не забули: ЗДОРОВЯ Є НАЙВАЖЛИВІШИМ».