Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

«Людина народжується, щоб  лишити по  собі  слід  вічний»

(Василь Сухомлинський)  

 

    Цьогоріч 28 вересня в Україні та світі відзначали 100-річчя людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це - видатний педагог, письменник та поет, що практично усю свою творчість та життя присвятив вихованню й навчанню молоді, Василь Олександрович Сухомлинський.

   З цієї нагоди у Великодобронській ЗОШ І-ІІІ ступенів вчитель української мови та літератури Кантор Світлана Іванівна підготувала з учнями  школи літературний вечір на тему «Василь Сухомлинський – красиве і горде ім'я».

   Метою заходу було  вшанування  пам'яті  великого педагога і письменника В.О. Сухомлинського; виховання любові і поважного ставлення до творчості письменника; формування загальнолюдських цінностей.

   У своєму виступі школярі розказували цікаві епізоди з життя Василя Олександровича, читали його поезії та влучні висловлювання Вчителя про виховання підростаючого покоління, виконували пісні. Також учні школи мали змогу переглянути презентацію про життєвий і творчий шлях видатного педагога.