Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

 

Нехай закружляє у вихорі осінь,
а бабине літо, тепла додає.
Нехай увійде у щасті та радості,
цей день у життя, твоє і моє. . . 

 

 

Тиждень осені у першому класі

 

Наші першокласники з дня на день все більше знають, вміють, уважніші, їх зацікавлює оточуюче середовище, навколишній світ.

Пятий тиждень був присвячений осінній порі.

На уроках рідної мови ми вивчали нові букви, вірші. казки. Діти вже хоробріші. Якщо потрібно продовжити казку, то вони виявляють свою спритність, збагачену фантазію.

Цього тижня ми багато часу проводили у парку, який розташований перед школою. Тут робили спостереження, збирали осінні природні атеріали, класифікували за формами, розмірами та кольорами. На кожному уроці знання наших першокласників поповнюються новими поняттями. Їм дуже подобались форми використання органів чуття людини. Із здивуванням спостерігали за тим, як зображено красу осіннього пейзажу на картинах, у музиці. Вміло вирізували, клеїли, ліпили з пластиліну, фарбували. Розкривали свої таланти. Радо розповідали про свої враження, почуття досягнення після осінньої прогулянки. Зібраний матеріал використали на уроці математики, як матеріал для рахування.

Ми із задоволенням завершили тиждень осені, тому що діти ознайомилися із красою осінньої природи, рослинами, тваринами, отримали багато знань щодо охорони природи, а також попередження нещасних випадків.

Пятий тиждень теж виявився результативним та веселим.

Гете Єлізавета, вчителька Великодобронської ЗОШ