Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

 

«Світ такий прекрасний,

що все більша відповідальність бути людиною.»

Магда Сабов

 

Я і навколишнє середовище

 

Протягом четвертого тижня діти день за днем мали можливість ознайомитися з навколишнім середовищем, що їх оточує, під час ранкових бесід розповідали, що їх оточувало, коли вони йшли до школи, чи зустрілись із якою-небудь твариною.   

Після перегляду короткого мультфільму діти аналізували побачене, за допомогою дидактичних матеріалів, на яких зображено рослини і тварини, граючись, вчилися рахувати. Прогулювались на подвір’ї школи, де досліджували, які  рослини є на даній території.  

Навчилися розрізнювати живу та неживу природу, а також предмети, що створили люди. Завдяки різноманітним розвивальним робочим карткам  поглибили свої враження з розділу знання навколишнього світу.

На уроках української мови називали ті овочі та фрукти, що є корисними для здоровя. За допомогою вивчених слів намагалися скласти прості речення. Звернули увагу також на важливість здорового харчування.

Зі звуками природи в ігровій формі діти ознайомилися на уроці мистецтва: хлюпіт води, щебетання птахів, зіткнення каменів. Крім слуху, за допомогою інших органів чуття людини, таких як нюх та смак, діти намагалися пізнавати аромати та смаки. Їм на допомогу прийшла гра «Із закритими очима».

Кожного дня діти мали можливість намалювати у щоденник враженьвідповідну тему. В кінці тижня із природних матеріалів виконували різноманітні вироби, підвівши підсумки діяльності тижня: що оточує їх, які групи типів оточення їм відомі. Ми, вчителі, показали дітям, як треба охороняти навколишнє середовище, що потрібно робити для того, щоб Земля не перетворилася на пустинне і сумне місце.

Підсумувавши тиждень, можемо сказати, що, якщо діти охороняють і захищають природу, тоді вони розумні і перспективні, тому що не дозволять, щоб тварини і рослини зникли з поверхні Землі. Про важливість охорони природи діти розповіли своїм батькам вдома.

Гадар Юдіта, вчитель Великодобронської ЗОШ