Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

 

Без дружби ніяке спілкування між людьми не має цінності.

(Сократ)

ТИЖДЕНЬ 3

ТЕМА ТИЖНЯ:

«МОЇ ДРУЗІ»

 

На цьому тижні діти ознайомилися з такими поняттями як дружба між двома людьми, чому важливо мати друзів, для чого потрібний найкращий друг, як знайти друга, а також як доглядати своїх маленьких друзів – домашніх улюбленців. 

В класі панує така атмосфера, у якій діти цінують своїх товаришів, намагаються встановити хороші відносини між собою, прагнуть бути корисними (прийти на допомогу), більш толерантні один до одного. Цього тижня основні форми і правила найважливіших людських стосунків фіксувались і поглиблювались в ігровій формі. 

Дружня поведінка, повага один до одного, толерантність, емпатія, почуття відповідальності відіграє важливу роль у шкільному житті.

Протягом тижня тема «Дружба» була наявна у кожному предметі (на кожному уроці).

На уроках української мови діти вивчили український відповідник слова «barát» («друг»), ознайомилися із ім’ям друга українською. 

З предмета «Рідне читання» тепер проходить підготовчий період. За допомогою предметних малюнків та малюнків-подій (сюжетних малюнків) розмова йшла про правильну і неправильну поведінку із друзями. Грали у ляльковий театр, у формі діалогу займалися дружбою тварин. Вивчали невеликі вірші про дружбу. В зошити вражень всі намалювали свого найкращого друга.   

На уроках математики теж були використані набуті знання про дружбу, а саме: числа-друзі, хто живе від тебе праворуч, ліворуч, парні та непарні числа теж хороші друзі, багато усних текстових задач тощо. Із плоских фігур виклали дітей-друзів.  

На уроці фізкультури протягом гри всі мали можливість бути зі своїм другом, в парах виконували фізичні вправи. Це дозволяло виявити такі поняття, як взаємозалежність, надання допомоги. 

На уроці письма теж підготовчий період. Виконувались завдання, а також за допомогою кольорів засвоювались елементи письма, що поглиблювали поняття дружби.

На уроці «Я досліджую світ» виготовили «КВІТКУ ДРУЖБИ», пелюстки зображували хороші якості поведінки друзів.

На уроці трудового навчання діти з пластиліну виготовили свого домашнього улюбленця.

Діти виявились надзвичайно вправними й у групі продовженого дня. Ігри на свіжому повітрі вчили їх бути уважними один до одного. Кожна дитина виготовила для свого друга «Серденько дружби». Вивчили віршики про важливість дружби.

Тиждень виявився пам'ятним і приємним. Діти вивчили, що друг відіграє важливу роль у нашому житті.

Вчитель: Надь М