Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Я – школяр

3 вересня 2018 року у Великодобронській загальноосвітній школі новий навчальний рік розпочався тематичним тижнем «Я – школяр», де 69 учнів перших класів почали навчання за новою українською державною початковою шкільною освітою.

Протягом першого тижня діти ознайомилися із правилами шкільного життя, завдяки ранковим бесідам зустрічалися одне з одним, вправи на дотик допомагали зменшити накопичену напругу, граючись навчалися рахувати за допомогою кубиків«LEGO». Кожного дня мали можливість намалювати тему певного дня у щоденник вражень (досвіду). В кінці тижня створювали лепбуки, що давало можливість підсумувати свою діяльність за тиждень (Лепбук – це інтерактивна тематична тека, саморобна паперова книжечка з кишеньками, дверцятами, віконцями, рухливими деталями, які можна діставати, перекладати, складати на свій розсуд). У лепбуці відтворили наступне: для чого потрібна школа, чи із задоволенням будуть ходити до школи.

Отже, за принципом нової української школи у центрі опинилася дитина. Виховуємо таких маленьких учнів, які зможуть спілкуватися, співпрацювати з командою, приймати рішення, відстоювати свою правду, однак вміти слухати інших. Корисним є виховувати в дітях повагу, а також те, щоб вони бачили у своїх товаришах рівних собі.