Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

zakr ug 4

28 березня на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося закриття IV етапу IV Всеукраїнської учнівської олімпіади з угорської мови та літератури, та нагородження переможців.

У перегонах змагалися 9 учнів 9-11 класів закладів освіти. У краї, де угорськомовна громада є однією з найчисельніших і проживає впродовж багатьох століть, олімпіада такого рівня підкреслює значимість знання рідної мови, літератури, історії та традицій предків.
Михайло Басараб, заступник директора з науково-дослідної роботи та міжнародної діяльності Закарпатського ІППО, побажав юним шанувальникам рідного слова впевненості у власних силах, перемоги у подальших випробуваннях та креативних ідей.
Єва Браун, методист філії Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти у м. Берегові, наголосила, що перемога – це спільні зусилля дітей та педагогів. Єва Ласлівна вручила переможцям цінні подарунки від Генерального консульства Угорщини у місті Ужгород та Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.
Дипломом І ступеня нагороджено: Сегев Йоганну, ученицю 9 класу Вербовецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Виноградівської районної ради Закарпатської області.
Дипломом ІІ ступеня нагороджено: Кочов Вікторію, ученицю 9 класу Есенської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області; Балінт Олександру, ученицю 10 класу Великодобронської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області.
Дипломом ІІІ ступеня нагороджено: Мартин Домініку, ученицю 11 класу Ліцею з гуманітарним та природничим профілем с. Великі Береги Берегівського району Закарпатської області.

zakr ug 1

zakr ug 2

zakr ug 3

zakr ug 5

zakr ug 6

Джерело: zakinppo.org.ua