Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

З В І Т

про роботу  табору відпочинку з денним перебуванням

на базі

Великодобронської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Ужгородської районної ради

Закарпатської області

Табір відпочинку з денним перебуванням діяв на базі Великодобронської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. 

Табір  працював з 06.06.2017 р. до 23.06.2017 р. з 9 години ранку до 15 години дня.

В таборі відпочинку з денним перебуванням брало участь 155 учнів, начальник табору, 6 вихователів Великодобронської ЗОШ І-ІІІ ступенів, кухар, підсобний робітник, медсестра, комірник.

Враховуючи вікові особливості дітей, в таборі відпочинку з денним перебуванням було створено 6 загонів, які нараховували 25-26 осіб.

Табір відпочинку з денним перебуванням створили з метою реалізації патріотичного виховання, права кожної дитини на повноцінний відпочинок, оздоровлення та зміцнення здоров’я, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб дітей шкільного віку. Зміст, форми і методи роботи в таборі були спрямовані на виховання громадянина України, розвиток творчих здібностей.

Основним змістом виховної діяльності табору було забезпечення необхідних умов для змістовного відпочинку, організації оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків, формування здорового способу життя,  творчого і духовного розвитку. 

Табір відпочинку з денним перебуванням працював за власним планом роботи, організовував та здійснював різноманітні масові заходи, культурно-освітні роботи, які були спрямовані на виховання в дітей патріотизму, любові до рідного краю, природи, до традицій і звичаїв свого народу.

Працівники Великодобронського Будинку культури: Іван І. (директор),   Раті Т. (художній керівник) та бібліотекар Шереш Е. організовували та проводили різні цікаві заходи для дітей табору відпочинку.

Пріоритетним напрямком роботи став не лише відпочинок школярів, а й покращення знань з англійської мови. Один із загонів табору «Квітка», в  якому  нараховувалось 15 дітей займались саме поглибленням набутих знань з  англійської мови. Так, учитель: Гіді Т.О. запропонувала дітям  1-х класів побувати у захоплюючій подорожі країною English на «Веселому потязі». Діти відвідали «Фонетичну», «Лексичну», «Граматичну» станції, де повторили букви алфавіту, заповнювали пропуски в словах та реченнях, давали відповіді на запитання про свою родину.

Виховний процес з дітьми в таборі  поєднував відпочинок, спорт із пізнавальною, естетичною, оздоровчою діяльністю. Виховна робота з дітьми  забезпечила дотримання ними режиму дня, порядку і чистоти приміщень, виконання санітарно-гігієнічних умов. Особливо уважно організовувалася виховна робота щодо збереження стану здоров`я дітей, профілактики захворювань, безпеки їх життєдіяльності. Організовуючи літній відпочинок дітей, педагогічний колектив так планував і будував виховну роботу, щоб кожна дитина знайшла собі справу по душі, відчула себе сильною, творчою особистістю, збагатилась духовно і почувала себе  комфортно.

9 червня загін «Зелені слони» разом із працівниками Великодобронського лісництва та керівником гуртка «Папіліо» Керестень Андреєю очистили від сміття лісову навчальну стежку. Спонсором акції була Громадська Організація «За розвиток Великодобронського регіону».  Завдяки приємній погоді, діти брали активну участь у прибиранні, збиранні сміття.

           Протягом табору були проведені сценарії свят: «Будьмо знайомі», «Здрастуй, літо», «День здоров’я»; конкурси «Міс Табору», «Містер Табору», «Хвилина слави», «Кумедна маска», «Фабрика зірок»; конкурс малюнків на асфальті «Щасливе дитинство»,  «Усе найкраще – дітям»;  вікторини, сюжетні та рухливі ігри, бесіди, спортивні заходи; перегляд відеофільмів та мультфільмів в  актовому залі школи. 

          Відбулися прогулянки у ліс, екскурсії до  Ужгородського, Мукачівського замків, розучувались  дитячі  ігри.  Були проведені також екскурсії до визначних місць нашого села: екскурсія у майстерню художника Гіді Е.Ф., до  краєзнавчого музею.

 Треба відзначити високу якість і результативність таких заходів як:

- Вікторина «Права та обов’язки дитини»;

- Бесіда «Знай і шануй символи рідного краю»;

- «Алло! Шукаємо таланти»

- Конкурс «Найкраща зачіска»;

- Конкурс казок  «Мені приснився чарівник, який ...»; 

- Народні ігри та забави ;

- Бесіда-порада «Не кажи не вмію, а кажи – навчуся»;

- «Цінність і неповторність людського життя»;

- «Дії під час ви¬никнення пожежі»; 

- Веселий концерт «Фабрика зірок», танцювальний турнір;

- Бесіда «Безпека удома, якщо ти один вдома;

- Спортивна естафета «Веселі старти» (змагання між загонами);

- Міні-футбол;

- День дітей

Робота в таборі відпочинку з денним перебуванням на базі Великодобронської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів дала змогу протягом трьох тижнів спостерігати за виховною роботою в школі.