Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Olvasóink értékelése: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

 

 

День 27 травня 2016 року став надзвичайно важливим днем для Великодобронської загальноосвітньої школи, тому що ним завершились одинадцять років навчання наших випускників. Цей день на мить представив шкільне життя родичам, друзям, знайомим тих учнів, для яких у цьому закладі пролунав останній дзвоник.   

Урочистості свята сприяла присутність таких гостей: Раті Єва Шандорівна – заступник голови Ужгородської РДА , Попка Янош – голова сільської ради, Коложі Андраш – священик, Горкаі Ласло – почесний єпископ, Катко Ласло – директор будинку милосердя «Добрий самаритянин», Гал Еріка – директор Великодобронського реформатського ліцею, Раті Марія – керівник Великодобронського дитячого дошкільного навчального закладу, Бакша Гейза – завідуючий  Великодобронської АЗПСМ, Васильченко Ільдіко – голова батьківського комітету школи.

Директор школи – Кантор Йосип Йожефович урочисто привітав випускників, учнів, учителів, батьків та гостей свята, після чого вручив грамоти  учням, які на олімпіадах посіли призові місця. Велика кількість вручених грамот віддзеркалила плоди нелегкої праці педагогів та їх учнів. Вчительський колектив пишається своїми учнями-відмінниками, серед яких випускниця Балог Барбара, яка нагороджена Золотою медаллю.  

Від імені класних керівників одинадцятикласників привітала Надь Гайналка Адальбертівна – класний керівник 11-А класу. Від імені запрошених гостей випускників привітала Раті Єва Шандорівна – заступник голови Ужгородської РДА, яка наголосила на тому, якою значною є праця вчителів, а також на тому, які високі досягнення учнів на предметних олімпіадах. Голова сільської ради – Попка Янош констатував, що незважаючи на труднощі, не можна забувати рідне село, свою домівку, потрібно любити, поважати свої цінності, плекати їх. Від імені учнів школи із випускниками прощалась десятикласниця Мітро Габріелла.  

Учениця одинадцятого класу Ур Беттіна від імені випускників висловила подяку за досвід, знання, підтримку, дружбу, набуті в школі. Попрощалася з учнями та школою. У голосі учениці був відчутний сум за минулими шкільними роками.

Свято стало ще кращим, коли класні керівники випускників випустили в повітря різнокольорові кульки, що символізували шлях у доросле життя.  

Священик Коложі Андраш у своїй промові наголосив на тому, що велика кількість вручених грамот свідчить про те, що із сьогоднішнім днем випускники залишать дуже престижну школу. Він казав: «Ті знання, які ви здобули тут у Великодобронській загальноосвітній школі від своїх вчителів будуть вам на допомогу майже всюди. Велику роль у здобутті знань відіграло також і те, що ви мали можливість навчатись на рідній мові. В цьому невпевненому світі єдиною опорою є Слово Боже, якому ми маємо слідувати. Воно дає світло, коли навколо темнота, силу – коли стаємо безсилими. Дає віру, надію та любов».    

В кінці Свята останнього дзвоника випускники передали естафету десятикласникам, після чого вшанували пам’ять загиблих букетами квітів, які розташували біля пам’ятника, у центрі села. 

 

 

Az utolsó csengő ünnepe