Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 
 ...
ми сміли ХІМІЧИТИ...!

 

На память творчого змагання з хімії

 

 

 

 

Хімія виступає лякалом серед інших шкільних предметів. Її популярність скромна, однак причиною цього являємось не ми, учні. Лякає вона і тому, бо супроводжує нас протягом життя навіть тоді, коли ми не помічаємо або не розуміємо її. Тому цей креативний (творчий) конкурс із хімії мав для нас велике значення, виклик.

 

За день до конкурсу ми ще не були впевнені в тому, що достанемось до м. Берегова на змагання. Виникло багато питань: як їхати, яке імя дати нашій команді, як представитись...Проблема виявилась вирішеною. Вчитель фізичної культури – Мацьків Іванзапропонував відвести нас, ми придумали нашій команді імя, написали дотепне представлення. Після цього, набравшись терпіння, але трохи переживаючи чекали день конкурсу, яке відбулося 3 лютого. В середу зранку ми відвідали перший урок в школі, відповідали, а потім вирушили в дорогу.Балог Міклош став нашою вболівальною командою.

 

Протягом дороги ми багато розмірковували над тим, яким буде змагання, чи важко буде нам, чи впораємось із завданнями. Ми дуже любимо розвязувати хімічні задачі, але експерименти теж нам до вподоби. Нас заспокоювало те, що змагання буде відбуватись в командах. Це почутя обєднувало і давало сили.

 

Завдання конкурсу виявились цікавими, хоч і не дуже легкими. Протягом змагання ми почували себе добре, отримали багато позитивних вражень, досвіду. Поки підсумовувались результати конкурсу, Когут Ержебет доктор біологічних наук показала нам інститут, розповіла про виникнення і значення кафедр.   

 

Нагородження принесло нам велике здивування. Ми зайняли перше місце...

Нас охопило неймовірне почуття, на наших обличчях зявилася усмішка. Цей настрій не могло зіпсувати б нічого...

Щира подяка організаторам за незабутні враження!

 

 

 

Команда «Благородні метали» – Надь Антонія, Бенедек Віолетта і Раті Агнесса.