У період з 15 по 21 листопада 2021 року в Україні відбувся  ІІ етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху. В Україні такі Тижні проходять двічі на рік, і є одними з найбільших інформаційно-просвітницьких платформ для привернення уваги суспільства до проблем дорожньо-транспортного травматизму в країні.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

У Великодобронському ліцеї  з 15 по 19 листопада також відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті.

У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: єдиний національний урок "Безпека на дорозі – безпека в житті" (1-11 класи), вікторина «Мій друг – дорожній рух» для учнів 5-6-х класів. Під час проведених заходів діти розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні й документальні відеофільми, в 11-А класі проведений урок-презентація на тему «Безпека руху на дорозі.Дорожня розмітка, її види. Групи дорожніх знаків.» /Класний керівник Кантор С.І./. Упродовж тижня школярі мали змогу ознайомитись із виставкою дитячих малюнків «Безпека пішохода».

Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань правил дорожнього руху.