9 листопада – День української мови та писемності

    День української писемності та мови – свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. З нагоди цього свята у Великодобронському ліцеї було організовано та проведено Тиждень української мови та писемності. Вчителями української мови та літератури, музичного мистецтва, бібліотекарем, педагогом-організатором ліцею були проведені різноманітні заходи.  

   9 листопада кращі учні та вчителі української мови та літератури взяли участь у Всеукраїнському флешмобі перевірки грамотності «XXI Радіодиктант національної єдності». Разом з тим стартував щорічний Міжнародний конкурс імені Петра Яцика. Учні 4-11 класів протягом двох годин виконували завдання з української мови. У бібліотеці ліцею була організована тематична виставка на тему «Мова – духовне багатство народу». Протягом тижня відбувся конкурс на кращі ілюстрації та плакати до свята. Старшокласники підготували реферати та презентації. Учні 4 класів з учителем української мови Коростил С. М. провели віршований флешмоб «Розквітай, солов’їна українська мово». Музичний гурток ліцею під керівництвом вчителя музичного мистецтва Гіді Е.О. виконав українські народні пісні.

   Завершенням свята стало нагородження найкращих конкурсантів Грамотами й подарунками. Вчителі подякували учням участь у Тижні та побажали їм і в подальшому із таким задоволенням та активністю вивчати державну мову