Відзначення Дня Конституції України у Великодобронському ліцеї День Конституції України – національне свято, яке щороку відзначають 28 червня. Цього дня, 25 років тому, наша країна отримала свій найважливіший і головний документ — Конституцію! Конституція – основа української держави. Україна як незалежна держава проіснувала без власної Конституції п'ять років. Вона стала останньою з пострадянських країн, де прийняли і де написано, що країна існує для людей. Сучасна історія Конституції України розпочалася саме 28 червня 1996 року.

         З прийняттям Конституції у нашій державі закріпились правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальна цілісність, забезпечились права людини та громадянина. Основний Закон сприяв становленню України як самостійної та незалежної держави. Вона є повноправним суб’єктом міжнародних правових відносин. З нагоди цього свята у Великодобронському ліцеї пройшов ряд заходів, для якомога кращого вшанувати цього дня. Проводились виховні заняття, спрямовані на роз’яснення важливості норм Конституції України у становленні демократичної держави, на формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону. Учням пропонувалися веб-сайти, де була можливість переглянути фільми на дану тематику.

         Під керівництвом педагога-організатора ліцею учениці 9 класу виступили з історією, значенням, а також цікавими фактами Основного Закону, вшанувавши цим День Конституції нашої країни. В бібліотеці ліцею організована тематична виставка, присвячена Конституції України та історії української законотворчості. «Стаття 161. День прийняття Конституції України є державним та національним святом — Днем Конституції України».