Завдяки Великодобронській сільській раді вчителі перших класів отримали необхідне обладнання – ноутбуки , які сприятимуть стандарту та якості навчання.

Add a comment

 

 

«Чи знаєш ти, що означає безкорисливо любити?

Всім давати, ніколи не забирати!

Розповсюджувати свою любов з глибини серця по всьому світу,

Не чекаючи взаємності!

Плекати душу нужденних,

Давати надію, що завтрашній день буде кращим.

Водою любові поливати душу,

Нехай відчує той, кого люблять.

Від твого серця нагріється його серце

І це почуття він передаватиме іншим.

Не вір у те, що любов закінчиться, джерело її безмежне,

Якщо потрібно, супроводжуватиме протягом життя...»

 

23 грудня 2021 року у Великодобронському ліцеї Великодобронської сільської ради відбулося благодійне дарування. Дирекція ліцею висловлює подяку учням 11-А класу та їх класному керівникові – Кантор Світлані Іванівні, за організацію та проведення благодійної акції, а також педагогу-організатору – Ускаї Валерії, яка керувала роботою, допомагала у її проведенні.  

Ми також дуже вдячні жителям Великодобронської ТГ за пожертви, з якими долучилися до цієї благородної ініціативи учнів ліцею.

Add a comment

 

22 грудня 2021 року хор (керівник: Гіді Еріка), танцювальний гурток (керівник: Торма Іштван), драматичний гурток (керівник: Ускаі Валерія) Великодобронського ліцею навідався до Реформатського будинку для пристарілих «Рехобот» села Велика Добронь. Діти вже вдруге прийшли до людей похилого віку, які проживають у цьому закладі.  Для них учні ліцею підготували змістовну програму, і з нагоди прийдешнього свята Різдва Христового привітали їх. Завдяки подарункам це прекрасне свято стало для людей похилого віку ще більш незабутнім. Жителі Будинку зустріли наших дітей з великою любов’ю та радістю.

Ми маємо на меті створити традицію, щороку відвідувати та вітати мешканців Будинку для пристарілих.

Add a comment

 

     Щороку 14 грудня Україна відзначає пам’ятну дату – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

     Чорнобиль – один із епохальних поворотів не тільки української історії, але і всього людства. Біль і мужність Чорнобиля сповнює наші серця тривогою та неспокоєм. Тільки через багато років приходить до нас переосмислення масштабів цієї трагедії і подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Ми маємо зробити все, щоб у майбутньому подібні катастрофи ніколи не повторювались, а пам’ять про цих людей жила у наших серцях.

    В цей день у нашій школі було проведено виховні заходи:

  • година спілкування „Пекельний вогонь Чорнобиля” (Сані-Cабо Д.Я., класний керівник 10-Б класу)
  • круглий стіл „Чорнобиль - біль планети, Чорнобиль - біль віків” (Раті Й.Й., класний керівник 10-А класу)
  • конкурс-виставка плакатів, рефератів „Пам’ятай про Чорнобиль… Думай про майбутнє…”, в якому перемогли учениці

10-А класу Раті Жофія і Пінте Софія

  • у шкільній бібліотеці було оформлено книжкову виставку „Чорнобиль – біль України”.

    Адже, пам’ятаючи про ці сторінки історії, ми ніколи не повинні забувати героїзму пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, представників усіх професій і всіх народів, котрі брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

    Ці люди першими прийняли удар нечуваної небезпеки, зупиняли її ціною власного здоров’я.

    Їхній подвиг назавжди внесено до літопису людської мужності й навічно закарбовано в пам’яті українського народу.

 

 

Add a comment

З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, виховання учнівської молоді в дусі патріотизму у Великодобронському ліцеї Великодобронської сільської ради проведено Урок мужності для учнів 9-11 класів «Герої серед нас». 

6 грудня Україна відзначає 30-річчя Збройних Сил.

В школі було проведно низку заходів

- урочисті лінійки: «Збройні сили – міць і гордість України!», «На варті незалежності»;

- виставки малюнків: «Зі святом, захисники!», «Малюнок на фронт», «Збройні сили України – наша гордість»;

- круглий стіл:«Збройні сили України», «Історія створення Збройних сил України»;

- виховні години «Збройні сили України на сучасному етапі», «Професія – військовий», «На захист рідної землі»;

- тематичні уроки з предмету Захист Вітчизни:«Історія створення Збройних сил України», «Захист Вітчизни», «На варті Вітчизни»

- фото та книжкові виставки:«Вірні сини Батьківщини», «Історія української армії», «Вірні сини Батьківщини»;

- виготовлення інформаційних стіннівок «Збройні сили України».

Адже День Збройних Сил України це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

Шановні воїни, захисники України!

Вітаємо Вас з професійним святом - Днем Збройних сил України.

Зі святом Вас!

 

 

Add a comment

«Чесність не тільки перший крок до величі, вона – сама велич»

(Крістіан Боуві)

В період з 29 листопада по 3 грудня 2021 року в нашому закладі проходив загальноукраїнський Тиждень доброчесності. Головна мета тижня – ознайомити учнів з поняттям “доброчесність”.   

В рамках проведення Тижня в школі на інформаційній дошці були розміщені матеріали для ознайомлення учнівської молоді з принципами доброчесності у вигляді цікавих фактів.

Протягом тижня в усіх класах відбулися пізнавальні та цікаві виховні заходи: «Твори добро завжди і всюди», «Магічний урок доброчесності», «Я обираю чесність», «Що таке корупція?», «Доброчесність у нашому житті», «Доброчесність і справедливість дорожчі за золото», «Доброчесність у навчанні» «Добро починається з тебе»,  «Про добро»,  «Сім кольорів щастя і добра»,  «Конфлікт інтересів», «Добро й чесність – головні норми людяності» тощо.  

Учні 8-Б класу (класний керівник: Богаті Е.Я.) за допомогою життєвих ситуацій ознайомилися із поняттями «доброчесність», «інтелектуальна власність», «відповідальність», обговорили, що вважається доброчесною або недоброчесною поведінкою в школі, які її наслідки. Розробили також правила чесної поведінки учнів класу, виконували різноманітні вправи та розповіли про свої добрі справи.  

Класним керівником 9-А класу (Ковач А.І.) було проведено заняття «Магічний урок доброчесності». У процесі спілкування учні усвідомили, що таке чесність, довіра, справедливість, повага, відповідальність, корупція, її негативні наслідки. На практичних ситуаціях вчилися розрізняти доброчесні й недоброчесні дії; переглянули відеоролик «Поради з академічної доброчесності для школярів».

Подорож у світ доброчесності була цікавою і корисною для школярів. Різноманітні завдання, ігри, бесіди, пізнавальні розповіді, дискусії – все це допомогло здобувачам освіти засвоїти, що потрібно дотримуватися правил, навіть коли тебе ніхто не бачить і бути чесним, у першу чергу, перед самим собою.

Доброчесність – це фундамент якісної школи та успішного школяра. Тож будьмо доброчесними!

 

Add a comment

За доброю звичкою Святий Миколай і цього року навідався до нашої школи. Він завітав до учнів молодших класів, пригощаючи діточок солодощами. Велике спасибі Великодобронській сільській раді за подарунки, а Святому Миколаю за весело проведений час.

Add a comment