12 травня 2023 року відбулися спільні програми Великодобронського дитячого садка та початкової ланки Великодобронського ліцею. Вихованці групи «Білочка» дитячого садка у супроводі вихователів Фількорн Наталії, Сані Маргарити та Гіді Єви відвідали своїх давніх друзів, які навчаються у ліцеї, а також познайомилися з вчителями четвертих класів.

Діти побували у спортивній залі Великодобронського ліцею, в їдальні, де познайомилися з кухарями. Вони відвідали також шкільну бібліотеку, і бібліотекар Молнар Еріка представила їм багато книжок, разом з ними  здійснила уявну подорож до «Царства казки». Зазирнули «Білочки» і в класи початкової школи, мали можливість побачити, що таке шкільне життя, сісти за парти.

Протягом дня вихованці Великодобронського дитячого садка  стали учасниками подорожі, насиченої досвідом, яка проходила у Великодобронському ліцеї. Вчителі четвертих класів, Сані  Наталія, Бенедек-Сані Адріен та Балог Еріка, з майбутніми першокласниками провели комплексне заняття. В рамках інтерактивного уроку використовували логічний набір “Dienes”, розвивальні завдання, лего та навчальну програму «Розумники». Діти швидко адаптувалися, у заняттях брали участь із задоволенням, почувалися вільно. Вихованці дитячого садка мали змогу зазирнути у різнокольоровий світ навчання, який чекає їх. Вони розв’язували цікаві математичні та логічні завдання, знайомилися із використанням інтерактивної дошки, а вчителі провели їх у дивовижний світ літер. Дітям дуже сподобалось побачене та почуте.

Шкільна екскурсія групи «Білочка» виявилася повчальною, корисною, неординарною та винятковою. Великодобронський ліцей з великою любов’ю та інтересом чекає талановитих і розумних дітей!

Фоторепортаж