З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у Великодобронському ліцеї Великодобронської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області протягом жовтня місяця проведено низку заходів: інтерактивну годину спілкування «Україна – наша спільна Батьківщина», урок мужності «Ми ними пишаємося», вікторину про патріотизму.

День захисника та захисниць України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. В українській традиції Покрова тісно пов’язується із ідеями захисту людей: згідно з літописами, князь Ярослав Мудрий віддав Київ і всю Русь під покров Божої Матері.

14 жовтня – це особлива дата календаря на жовтень. Свято мужніх та хоробрих захисників Вітчизни. Учні та педагоги Великодобронського ліцею відсвяткували це знамените свято. Хочемо висловити вдячність та повагу всім тим, хто захищає наш спокій