1 вересня 2022 року у Великодобронському ліцеї відбулося одне з найкрасивіших свят – „День знань”.

 Розпочинаємо навчальний рік із 655 учнями у 31 класі.

 На святі присутніми були: Надь Федір Федорович, голова Великодобронської сільської ради Великодобронської ТГ, Кантор Йосип Йожефович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Великодобронської сільської ради, Коложі Андрій Йосипович, священник Великодобронської реформатської церкви та Сані-Сабо Елізавета Йосипівна, новообрана голова батьківського комітету.

 Учні, першокласники,  вчителі, батьки, які супроводжували своїх дітей, із задоволенням готувалися до нового навчального року. Першокласники зхвильовано, однак з великою радістю очікували перший  навчальний рік.

Урочиста подія розпочалася у звичайному порядку, з гімном. Заступник директора з навчальної роботи, Ковач Аттіла Іштвановичривітав гостей та присутніх.

Директор ліцею, Катона-Миронова Берта Володимирівна розповіла про минулий навчальний рік, привітала всіх із початком нового навчального року, на який, за її словами, потрібно дивитися з упевненістю та надією. Берта Володимирівна привітала першокласників, учнів та своїх колег-педагогів і попросила учнів працювати з великою старанністю, адже тільки так можна досягти реальних результатів та успіхів.  

Першокласники свої думки, емоції, надії та труднощі щодо вступу до школи висловили у віршах.

Від 11 класів присутніх привітала Пінте Софія, а першокласників наділила порадами та побажаннями.

З вітальним словом на святі Першого дзвоника виступив голова Великодобронської сільської ради Великодобронської ТГ  Надь Федір Федорович. Священник Великодобронської реформатської церкви, Коложі Андрій Йосипович надав присутнім сердечні поради та попросив Божих благословінь на новий навчальний рік.

За шкільними традиціями пролунав перший дзвінок і учні 11-х класів провели маленьких першокласників у свої класи, подарувавши їм скромні подарунки.

Бажаємо миру, сил, здоров'я, гарного навчання та плідної праці в новому навчальному році!