Святковий день — 24 серпня,

Так хочеться усмішок і пісень,

Бо Україна — незалежна.

Запам'ятайте, люди, світлий день!

Здійснилась давня заповітна мрія,

Бажання і надія поколінь.

Це почуття свободи серце гріє

І піднімає думи височінь.

Давайте ж станемо пліч-о-пліч всі,

Щоб славу України відродити.

Щоб дружно жити, в радості й згоді,

Ми України сестри й брати.

 

 Щороку наприкінці літа Україна відзначає своє головне державне свято – День Незалежності.

День проголошення Незалежності 24 серпня 1991 року став визначною датою в історії українського народу, поворотною віхою на шляху демократії та суспільного єднання. Це свято кожного з нас – і тих, хто зміцнював суверенітет держави протягом останніх десятиліть, і молодих людей, ровесників Незалежності, які далі розвиватимуть Україну.

У минулому, 2021 році, наша країна відзначала ювілей своєї незалежності - 30 років. Цього року ми відзначаємо 31 рік з того моменту, як Україна стала вільною державою.

Головною домінантою національно-патріотичного виховання молоді є формування в особистості ціннісного ставлення до навколишньої дійсності та самої себе, активної за формою та моральної за змістом  життєвої позиції.

У Великодобронському ліцеї  відзначили 31-у річницю незалежності України.

Була організована книжково-ілюстративна виставка у бібліотеці школи та  виставка фото- та інформаційних матеріалів у фойє школи, присвячених історії українського державотворення.

У закладі забезпечили проведення просвітницьких заходів патріотичного змісту, спрямованих на популяризацію України у світі, її культури, звичаїв і традицій.

Вчителями історії  були проведені бесіди, присвячені героїчним подвигам українських воїнів, боротьбі за територіальну цілісність, незалежність України.

Також на уроках історії України  проводяться дослідження щодо походження, історичного розвитку, становлення в різні історичні періоди державних символів України.