Продовжуючи гарну традицію, започатковану минулого року, турнір  був організований та присвячений на честь і в пам'ять про Генці Василя. Ця людина була визначальною особистістю нашої громади.

Відданість, компетентність та власний приклад проявлялися в кожному аспекті його життя. Для нього найголовнішими були сім’я, спорт і викладання. Навчати дітей було не просто роботою, а справжнім покликанням.

Василя з любов'ю, повагою і вдячністю згадують учні, тому що для них він зробив дуже багато. Завдяки йому вони полюбили спорт, ігри на спритність і силу, чудовий світ волейболу. Він їх не тільки навчав, але й виховував у дітях справжні людські цінності, мав великий вплив на формування в них здорового погляду на життя.

З такою ж любов’ю, вдячністю, повагою пам’ятають його колеги, для яких він завжди знаходив добре слово, і чия незабутня, лагідна, підбадьорлива посмішка назавжди залишилася в їхніх серцях. Той, кого пам’ятають – не помирає повністю, а живе далі через фрагменти свого буття, своєї особистості.  

Це змагання, ця подія також покликана для того, щоб зміцнити пам’ять про справжнього педагога, створити традицію на довгі роки.

До ініціативи долучилися майже всі заклади загальної середньої освіти громади, а учні з великим ентузіазмом та захопленням взяли участь у турнірі.

Для організаторів стало великою радістю і честю те, що на події була присутня сім’я Генці Василя: батько, дружина Маріанна та син Лорант.

Турнір своєю присутністю вшанували також Надь Федір – сільський голова та Кантор Йосип, начальник відділу освіти громади.

Щиро дякуємо нашим спонсорам, які цю подію зробили ще більш якісною, урочистою: Великодобронській сільській раді, філії Великодобронського товариства «КМКС», родині Генці.

Цей день виявився надзвичайно насиченим, учасники змагання повернулися додому з незабутніми враженнями.

Результати змагань:

Команда дівчат

I місце Малодобронський ліцей Великодобронської сільської ради

II місце – Великодобронський ліцей Великодобронської сільської ради

III місце – Ліцей з біолого-хімічним та фізико-математичним профілем навчання с. Велика Добронь

Команда хлопців

I місце – Великодобронський ліцей Великодобронської сільської ради

ІІ місце – Чомонинська гімназія Великодобронської сільської ради

III місце – Ліцей з біолого-хімічним та фізико-математичним профілем навчання с. Велика Добронь

 Фоторепортаж