Щороку у вересні в Великодобронському ліцеї проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі». Головною метою місячника є збереження життя та здоров’я дітей на дорогах. В рамках цього місячника в ліцеї відповідно до плану відбулися профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху. Класні керівники провели урок  із правил безпечної поведінки на дорозі, було організовано і проведено ряд заходів, спрямованих на вивчення правил, дотримання безпеки життєдіяльності під час дороги з дому до школи і навпаки; організована ілюстративна виставка у фойє школи.

Протягом місячника класними керівниками були проведені: сюжетно-рольова гра «Автомобіль. Дорога. Пішохід» (1-4 кл.); вікторина «Мова вулиці» (5-7кл.); практикум «Руху правила єдині – поважати їх повинні!» (8-9 класи), учні 5-х класів брали участь у пішохідній екскурсії по вулицях села Велика Добронь); година-заклик «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам» (10-11 кл.) Вчителі початкових класів провели з учнями 3-4-х класів вікторину «Знай та виконуй правила дорожнього руху».

Діти з великим задоволенням долучалися до вивчення дорожніх знаків та правил поведінки на дорогах, громадському транспорті. Пам’ятаймо – безпека наших дітей насамперед залежить від дотримання правил дорожнього руху. Нагадуймо дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, проходьмо з ними маршрут від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуймось правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.

Фоторепортаж