8 травня у Великодобронському ліцеї відзначили День пам’яті та примирення – день вшанування всіх жертв Другої світової війни.

Учні та вчителі згадали трагічні сторінки історії, вшанували загиблих хвилиною мовчання, декламували поезії та говорили про найважливіше – мир, людяність і єдність. Цей день нагадує нам про справжню ціну миру та необхідність збереження історичної пам’яті.

Пам’ятаймо минуле заради майбутнього!