У Великодобронському ліцеї й цього року продовжилася благородна та символічна традиція: випускники висадили сакуру на Алеї випускників, що знаходиться на території навчального закладу. Ця подія гідно виражає повагу до установи, а також зберігає пам’ять про роки, проведені тут, набуті цінності.

Сакура є символом оновлення, надії та краси швидкоплинності. Дерево, висаджене цього року, зростаючи, зберігатиме пам’ять про нинішніх випускників і свідчитиме про шлях, який розпочався саме тут.

Бажаємо випускникам успішного та змістовного майбутнього, наполегливості у досягненні поставлених цілей і віримо, що Великодобронський ліцей завжди залишатиметься для них надійною опорою та місцем, куди приємно повертатися.

 Фоторепортаж